...

... Zdroj: profimedia.cz

Nejdražší rozvody Hollywoodu: Kdo musel zaplatit 8 miliard korun?

Některá manželství slavných párů skončí rozvodem. A mezi světovými hvězdami rozvod znamená velkou tahanici o majetek. Kdo zaplatil nejvíce?

Mel Gibson & Robyn Moore

V dějinách Hollywoodu se nejvíce, jak se říká, plácl přes kapsu Mel Gibson, když po třiceti letech manželství vyplácel svoji manželku Robyn Moore. Herec své ženě musel zaplatit rekordních 425 miliónů dolarů.

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Článek pokračuje na další stránce!

Pokračování 2 / 5

Madonna & Guy Ritchie

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

James Cameron & Linda Hamilton

Osmileté manželství s režisérem Guyem Ritchiem stálo popovou královnu celkem 75 milionů dolarů. Část z této sumy mu musela vyplatit v hotovosti, zbytek mu byl připsán v pozemcích a nemovitostech.

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Paul McCartney & Heather Mills

Čtvrté manželství režiséra Jamese Camerona trvalo pouhých 18 měsíců. O rozvod požádala Linda Hamilton, když se dozvěděla, že jí byl manžel nevěrný s herečkou Suzy Amis (v Titanicu hrála vnučku hlavní postavy Rose). Linda po rozvodu dostala 50 milionů dolarů, což byla zhruba půlka toho, co režisér vydělal velkofilmem Titanic.

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Harrison Ford & Melissa Mathison

Člen legendární kapely Beatles se s o třicet let mladší Heather Mills rozvedl čtyři roky po svatbě. Rozvod byl velmi bouřlivý a Heather ho dokonce obvinila z domácího násilí. Nakonec musel své bývalé ženě zaplatit 24 milionů liber. Jeho původní návrh byl 15 milionů liber, ona prý požadovala 125 milionů liber.

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Herec Harrison Ford a jeho bývalá manželka, producentka Melissa Mathison neuzavřeli předmanželskou smlouvu, a tak když se po 21 letech rozhodli manželství ukončit, bylo jasné, že to nebude jen tak. Nakonec soud určil, že herec musí své bývalé manželce zaplatit 50 milionů liber.

Doporučujeme

Načíst další články