...

... Zdroj: Istock

Milujete běhání? Soutěžte a vyhrajte startovné pro 2 osoby na RunCzech 2018 v Olomouci!

Máte rády vítr ve vlasech při běhání a těší vás běhat třeba i ve městě? Vyhrajte pro sebe a pro někoho ze svého okolí dvě vstupenky na populární RunCzech! Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte free vstupenky na půlmaraton, který se koná 23. 6. v Olomouci! 

Běhání přináší ovoce

Pro všechny závody RunCzech zajišťuje společnost Kaufland čerstvé ovoce. Na trati tak budou moct běžci doplnit potřebnou energii formou čerstvých banánů nebo pomerančů. Nejen pro běžce v cíli, ale i pro návštěvníky je k dispozici čerstvé ovocné smoothie ve stánku Kaufland.

„Společnost Kaufland podporuje zdravý životní styl, ke kterému sport bezpochyby patří. Na tratích bude pro běžce přichystáno občerstvení v podobě čerstvého ovoce,“ dodává Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Kaufland má ve svém sortimentu více než 200 artiklů a 100 druhů ovoce a zeleniny, které dováží denně do svých prodejen po celé ČR. Během roku se například prodá 8 odrůd melounů a dokonce až 12 odrůd jablek. Široká nabídka čerstvého ovoce a zeleniny pochází především od více než 50 českých dodavatelů, ale i z různých koutů světa. Zákazníci tak mají možnost ochutnat i exotické kousky z dalekých destinací, kterými jsou například Peru, Chile, Malajsie a další.

Soutěžní otázka zní:

Pravidla soutěže najdete zde.

Své odpovědi zasílejte přes odpovědní formulář nejpozději do pátku 8. 6. 2018. Společnost Kaufland je výhradním dodavatelem ovoce pro běžecké závody RunCzech!

Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají:

Sabina Doležalová

Filip Navrátil

Veronika Vencelová

...
... | Zdroj: Kaufland Česká republika

Doporučujeme

Načíst další články