Melania Trump vyzdobila Bílý dům. A lidé zaplavili Twitter parodiemi

3. prosince 2017 • 06:00
Melania Trump představila vánoční výzdobu v Bílém domě • Zdroj: Twitter

Trumpovi slaví své první Vánoce v Bílém domě, což znamená, že po osmi letech byla vánoční výzdoba svěřena do rukou nové první dámy. Jak si s ní Melania poradila?

Jak už bývá u současného prezidentského páru zvykem, neobešlo se to ani tentokrát bez posměšných memů (vtipů, které se šíří na sociálních sítích). Tentokrát je v tom však Melania napůl nevinně. Nejspíš v dobré víře, že Bílému domu bude slušet minimalismus, nechala na jednu z jeho chodeb instalovat alej květníků s dlouhými bílými větvemi.

Přes den do vypadá ještě dobře. PR manažerka první dámy Stephanie Grisham však zveřejnila na svém Twitteru snímek z večera, kdy byla chodba potemnělá a nešťastně podsvícené větve začaly na stropě vytvářet hrozivé stíny. S poznámkou, že první dáma už jen ladí poslední detaily, vyslala do světa teaser, který spustil vlnu internetové kreativity. 

Na Twitteru vzápětí začaly přibývat parodie a parafráze například na slavný horor Osvícení nebo na mysteriózní seriál Stranger Things.

 

Zdá se, že výzdoba Bílého domu by se lépe vyjímala na Halloween než o Vánocích. Ale nutno dodat, že šlo pouze o jednu chodbu. Další místnosti Melania vyzdobila tradičními smrčky, ať už zelenými nebo zasněženými. Součástí prezentace výzdoby bylo také baletní představení. 

Melania Trump sleduje baletní vystoupení sólistů Vivid Ballet Company Melania Trump sleduje baletní vystoupení sólistů Vivid Ballet Company Autor: Profimedia.cz

Co myslíte, povedla se Melanii letošní výzdoba? Více detailů najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

7 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy