Liv Tyler oslavila čtyřicátiny s Kate Moss. Dováděly jako malé holky

Oslava čtyřicátých narozenin se dá pojmout různě. Někdo pronajme restauraci a uspořádá v podstatě malou svatbu, někdo sezve přátele na letní grilovačku. Když ale tuto akci dostane na starost topmodelka a nezdolná party girl Kate Moss, je jasné, že půjde o něco speciálního. 

Liv Tyler patří k nejkrásnějším herečkám své generace. Poprvé na sebe upozornila v roce 1994 ve videoklipu kapely Aerosmith Crazy, kde hrála rozvernou puberťačku po boku tehdejší hvězdy Alicie Silverstone. V té době také média začala vířit její příběh, kterak ke svému otci Stevenu Tylerovi, frontmanovi Aerosmith, přišla. Bylo jí osm, když se setkala s ním a s jeho dcerou Miou a došlo jí, jak moc jsou si ty dvě podobné. Její máma, bývalá modelka Bebe Buell, se následně přiznala k dávnému románku se slavným rockerem a Liv zanedlouho získala nejen nového tátu, ale i jeho slavné přijmení.

V devatenácti Liv Tyler zazářila ve filmu Svůdná krása, v roce 1998 následoval Armageddon a o tři roky později role elfky Arwen v trilogii Pán prstenů. Dnes ji můžeme vidět například v seriálu HBO Pozůstalí a kromě toho je Liv šťastně vdanou mámou tří dětí ve věku 12, dva a jeden rok.

Liv Tyler se synem a dcerou, které od sebe dělí pouze rok a půl

Minulý víkend byl pro Liv symbolicky přelomový, protože slavila čtyřicátiny. A oslavy se ujaly její kamarádky Kate Moss a Sadie Frost (exmanželka Juda Lawa), s nimiž ji pojí už 25leté přátelství. Celá party se nesla v bohémském duchu a z instagramových fotografií, které Liv zveřejnila, je jasné, že si to dámy moc užily. Víc než divoký večírek připomínala tahle akce nevinnou dětskou oslavu, kde nechyběl skákací hrad.

Liv a Kate řádí ve skákacím hradu jako malé holky

Fanoušky také pobavilo video, na kterém Liv kráčí jako éterická víla po louce, její šaty romanticky vlají, když vtom se v záběru nečekaně objeví Kate Moss s cigaretou v puse. „Procházím se takhle po trávě a najednou se zjeví jeden sexy tygr,“ napsala Liv k videu.

Vypadá to jako dámská jízda, ale na komorní oslavě, která pokračovala na kopečku Primrose Hill, nechyběli ani muži slavných dam. Zleva kamarád a vlasový stylista James Brown, manžel Liv Tyler David Gardner (se synem), partner Kate Moss Nikolai von Bismarck a partner Sadie Frost Darren Strowger.

Na oslavě nechyběli ani partneři slavných dam

Více fotografií z oslavy Liv Tyler najdete v galerii.