....

.... Zdroj: ČTK

....
....
....
4
Fotogalerie

Kvalitní příbor je základem svátečního stolu. Víte, kde sehnat stylové kousky?

Nastala zima, a tak je čas na to, zkontrolovat, co v kuchyni chybí, nebo co se musí alespoň doplnit. Pokud máte všechny pánvičky, hrnce, nebo i talíře, rozhodně byste neměli opomenout to nejdůležitější. Přesně tak, mluvíme tu o něčem, co by se na žádné Vánoční, ale i všední tabuli nemělo opomíjet – příbor. 

Jak vybrat ten správný jídelní příbor?

Stačí si odpovědět na základní otázky: Jakou by měl mít barvu? Jaký styl se hodí? Co všechno potřebuji?

Nejdůležitější je si říci, co je potřeba doplnit. Máte rádi například kávu, ale postrádáte kvalitní lžičky, které by se hodily k vašemu elegantnímu servisu? Co takhle zkusitzlacené kávové lžičky Sambonet od věhlasné firmy Rosenthal, které se svým jednoduchým tvarem a netypickou barvou hodí k modernímu porcelánu. Samozřejmě, že se nemusí jednat jen o pití kávy. Série Sambonet nabízí i dezertní vidličky a nebo například celý bronzový příborový set.

Pokud vám vyhovuje styl spíše zdobnějšího charakteru, určitě byste měli vyzkoušet příborové sety od tradiční německé firmy Villeroy & Boch, která vytváří jak designově jednoduchý, tak i například částečně pozlacený příbor. A co takhle s nevšední promačkávanou střenkou? I na to u Villeroy & Bosh mysleli, a tak vám nabízí jedinečnou Blacksmith sadu příborů, se kterou okouzlíte každou návštěvu.

Neradi bychom opomíjeli ty z vás, kteří holdují barevnějšímu stolování. Pro vás jsme si připravili nože s barevnou dřevěnou rukojetí (jak jednotlivě, tak i v sadě), které ideálně padnou do ruky. Vychází z renomované dílny francouzské firmy Opinel, která díky své hravosti dokáže zkombinovat vysokou kvalitu s elegancí. Pro klasiky, kteří se raději drží střídmějších tvarů, nabízíme sety od firmy Zwilling, která je známá svými skvělými kuchyňskými noži.

Zabrousíme-li ale i k příborům, má tato značka hodně co nabídnout. Jednoduchý, šedesátiosmidílný set King zaujme svou jednoduchostí, ostřejšími rysy a nespornou materiálovou kvalitou. Zwilling myslel i na děti, takže nabízí varianty dětského příboru například s motivy džungle.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, je jasné, že vaše nové příbory zaujmout vaši návštěvu. To hlavní je ale, že tu největší radost budou dělat hlavně vám. Všechny zmíněné produkty objevíte v eshopu Popasta.cz.

Kvalitní příbor je základem svátečního stolu. Víte, kde sehnat stylové kousky?

....
.... | Zdroj: ČTK
....
.... | Zdroj: ČTK
....
.... | Zdroj: ČTK
....
.... | Zdroj: ČTK