Zeny.cz - Back to work
 

Jak se stalo, že na chvíli vyhrál omylem La La Land?

27. února 2017

A Oscara získává: La La Land! Tedy moment ... Již při rozlepování obálky nejlepšího filmu za rok 2016 byl Warren Beautty nejisté a oznámit Vítězný film se mu jakoby nechtělo. Proč? No, tušil že něco je špatně. Obálku přesto před vedle stojící Faye Dunaway a ta oznámila, že vítězem je La La Land. Na pódium vtrhli nadšeni Tvůrci filmu a děkovali a děkovali. Až najednou ...

Udílení Cen Akademie se letos neneslo ani tak v politickém duchu, jako sepíše v tom groteskním. A La La Land byl u toho. Film, který do té doby vyhrával vše (ať už se to někomu líbí, nebo ne) opět pobavil. Jen trochu jinak.

Lidi, došlo k chybě

Poté, co byl vyhlášen nejlepší film se stalo následující. Na videu je viděla, že herci a producenti si za mikrofonem začínají něco Spit. A za chvíli se to dozví celý sálů. Producent snímku Jordan Horowitz jednoduše prohlásit: " Guys, there'sa mistake. Moonlight, you won the best picture. " Na to reaguje moderátor večera Jimmy Kimmel : " This is not a joke. " A o nejlepší scénu letošních Oscarů je postarání!

Prostě všechny obálky vypadají Stejně

Herec  Warren Beautty poté na pódiu vysvětluje, jak k tomu došlo: "Rozbalil jsem obálku a tam bylo: Emma Stone - La La Land. Proto jsem byl tak nejisté. Nesnažil jsem se být vtipný. Toto je ta správná obálka, kde je uveden Moonlight. "

Zkrátka, taková řetězová reakce, jeden podá špatnou obálku, druhý si sice všimne špatné kategorie, ale obálku podá kolegyni (to bylo ošklivé), a ta už chce Mít dlouhou chvíli za sebou.

Skoro by to letos byla nuda ...

Jdi na homepage Zpět na začátek
Další příběhy