Gigi Hadid natočila spot pro adventní kalendář. A ukázala neoholené podpaží

Gigi Hadid už má v modelingu před sebou jen málo met, které může pokořit. Poté, co loni na The Fashion Awards vyhrála Modelku roku, se letos umístila pátá v žebříčku Forbes nejvíce vydělávajících modelek. Takže když si Gigi Hadid pro reklamu neoholí podpaží, je jasné, že se to neobejde bez patřičné pozornosti. 

Adventní kalendář magazínu LOVE je takovým ekvivalentem přehlídky Victoria's Secret nebo kalendáře Pirelli. S velkolepou přehlídkou spodního prádla má společné to, že pro natáčení svých adventních videí najímá výhradně ty nejslavnější modelky současnosti. Vedle Gigi Hadid nechybí jména jako Irina Shayk, Emily Ratajkowski, Bella Hadid, Sara Sampaio, Doutzen Kroes, Kendall Jenner nebo plus size modelka Ashley Graham, které na sobě mají většinou jen spodní prádlo značky Agent Provocateur.

S kalendářem Pirelli ho pro změnu pojí posun od čiré provokativnosti k jisté angažovanosti. Letošním tématem jsou totiž silné ženy, které chtějí být samy sebou a také si rády dělají, co chtějí. Část spotů, které natáčel britský módní fotograf Phil Poynter, proto vznikala v newyorském fitku The Dogpound a modelky v nich předvádějí různé druhy sportů (vyjma Emily Ratajkowski, která se lascivně cpe špagetami, a Rity Ory, jež předvádí žhavý tanec). Spíše než vnitřní sílu však deklarují sex-appeal svých dokonalých těl.

Letos se z této plejády naprosto vymyká právě video Gigi Hadid. Nejenže má nezvykle střídmý outfit (sportovní podprsenku a krátké legíny z kolekce Tommy Hilfiger Tommy x Gigi), ale na rozdíl od ostatních (dosud publikovaných spotů) působí autenticky. Energicky boxuje, provádí výkopy, protahuje se, ukazuje bicepsy... a jen tak mimochodem i ne úplně oholené podpaží.

Gigi Hadid se tak zařadila po bok dalších známých tváří, které se nebojí ukázat svou přirozenost, jakkoli to nemusí vypadat líbivě. Jen letos můžeme vzpomenout na švédskou modelku Arvidu Bystrom, která pobouřila chlupatýma nohama v kampani Adidas, nebo Paris Jackson, jež pro změnu s neoholeným podpažím vyráží i na červený koberec. Na rozdíl od těchto dvou ale chlupy Gigi působí vlastně normálně a jen prezentují běžnou realitu většiny žen. Protože ať hodí kamenem ta z nás, která je každý den oholená dohladka.