F.O.O.D. piknik pokračuje! Skvělé jídlo i pití si užijte tuto sobotu v Olomouci

7. září 2017 • 12:13
Recept na narozeninový dort najdete v novém čísle časopisu F.O.O.D. • Foto: časopis F.O.O.D. foto Jan Hrdý

Již posedmé pro vás časopis F.O.O.D. pořádá F.O.O.D. piknik. Vstup je zdarma, protože je to zároveň narozeninová oslava časopisu, který tak oslaví své desáté výročí. Nenechte si ho ujít v sobotu 9. září v Olomouci v Korunní pevnůstce.

Časopis F.O.O.D. oslavil 10 let a na své narozeniny pořádá báječnou oslavu ve formě pikniku se skvělým jídlem, pitím i zábavou. Po Praze i v Olomouci.

Zásadní info: Kdy: 9. 9. 2017 v Olomouci – Korunní pevnůstka, od 11 do 18 hodin

Více na: http://foodpiknik.recepty.cz/

F.O.O.D. piknik je každoroční festival dobrého jídla, proto se kromě vlastního pikniku můžete těšit na české farmáře i prodejce. Na padesáti stáncích budou v Olomouci vonět speciality. V Praze, kde se minulý víkend pořádal první letošní F.O.O.D. piknik, šly na dračku burgery, ale v masové konkurenci obstál i stánek s pravou španělskou paellou od El Romero, zabodovaly i Avocado street bistro, pravé palačinky z Galetky nebo slovenská specialita pagáčky z pekárny pod Vyšehradem. Divoženka rozlévala limonádu, mohli jste okusit všechny možné druhy vína nebo pravý český cider ze Ciderie Kliment ze Všenor.

Prohlédněte si fotky z pražského pikniku:

Fotogalerie

49 fotografií

V Olomouci na vás čeká i nové pivo Bruncvík, které najdete na stánku číslo 1 společnosti Kaufland Česká republika, která je generálním partnerem F.O.O.D. pikniku. K pivu můžete na stánku zakousnout grilované maso a klobásky z masokombinátu Modletice a výborné pomazánky K-take it veggie. Dopřejte si lahodná vína privátní značky Kultura VINI, která vám představí someliérka Zuzana Menšíková.

Podívejte se na reportáž z pražského pikniku:

Co se jedlo a pilo na F.O.O.D. pikniku? Časopis slavil 10 let od založení! VIDEO Adam Balažovič/BPŽ

V rámci celodenního programu vás čekají:
• Kuchařská show známých šéfkuchařů
• Živá hudební vystoupení
• Velký dětský koutek
• Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu
• Ochutnávky produktů od partnerů
• Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů
• Chill out zóna

Autor:Ženy.cz
Klíčová slova:  piknikF.O.O.D.
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy