Doktorka Quinnová slaví 70! Jak vypadala Jane Seymour ve dvaceti a jak dnes?

15. února 2021 • 06:00
Jane Seymour • Foto: profimedia.cz

Ano, je to k neuvěření, ale představitelka nezapomenutelné doktorky Quinnové dnes slaví 70. narozeniny! 

Málokdo možná ví, že Jane Seymour není její pravé jméno. Přijala ho v sedmnácti jako své umělecké, protože Joyce Penelope Frankenberg jí nepřipadalo nikterak zajímavé ani znělé. Její první rolí byla Bond girl Solitaire v bondovce Žít a nechat zemřít z roku 1973. Ale do povědomí televizních i filmových diváků se definitivně vepsala až o dvacet let později rolí mladé lékařky na Divokém západě v seriálu Doktorka Quinnová. 

Jane Seymour je držitelkou Emmy, dvou Zlatých glóbů, má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a před dvaceti lety byla jmenována důstojnicí Řádu britského impéria. 

V herectví pokračuje dodnes. Naposledy si zahrála v loňské komedii Děda, postrach rodiny, a to po boku Roberta De Nira a Umy Thurman. 

VIDEO: Podívejte se na premiéru v Hollywoodu k filmu Tenkrát v Hollywoodu.

A jak to vlastně dělá, že v sedmdesáti vypadá tak skvěle? Podle samotné Jane Seymour nedělá nic zvláštního. Botoxu se vyhýbá, protože se bojí o ztrátu mimiky. V kondici se udržuje sportem, především během, pilates a golfem. A samozřejmě dbá na zdravou a vyváženou stravu. Takže žádný speciální recept na mládí od ní bohužel okoukat nemůžeme. 

Podívejte se, jak šel čas s nestárnoucí Jane Seymour:

Fotogalerie

24 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy