Čtyřnohé hvězdy sociálních sítí

13. ledna 2017 • 10:00
 • Víte, co mají společného ježek, liška, jednooký kocour z Havaje a kočka, která si myslí, že je husky? Přestože jejich příběhy nezačaly nejlépe, dnes jsou z nich hvězdy Instagramu a Facebooku! 

  Mr. Pokee

  Zachraňovat ježka není žádná hračka. Když se to ale podaří, může vzniknout úžasné přátelství. Důkazem je instagramový účet Mr. Pokee.

  Ježek Mr. Pokee Ježek Mr. Pokee Autor: Instagram

 • Juniper

  Původně vyrůstala na kožešinové farmě a její zrzavý kožíšek měl skončit jako součást kabátu nebo módního doplňku. Juniper se podařilo vysvobodit a spolu s adoptivní rodinou i dalšími zvířecími kamarády zažívá spoustu dobrodružství. Liščí osudy můžete sledovat na Instagramu i na Facebooku.

  Liška Juniper Liška Juniper Autor: Instagram

 • Kuli z Havaje

  Kocourek Kuli měl štěstí. Nemocného kotěte se ujaly Alexandra Gomez a Krista Littleton. Zajistily mu péči veterináře a dostaly ho z nejhoršího. Přestože přišel o jedno oko, po půl roce už se vozil na surfu spolu s nimi. Příběhy jednookého kocourka, který se nebojí vody a miluje surfování, můžete sledovat na Kulithesurfingcat.

  Jednooký kocourek Kuli Jednooký kocourek Kuli Autor: Instagram

 • Rosie a psí gang

  Kočku Rosie našly coby malé kotě tři sestry žijící v Kalifornii. Byla ve velmi špatném stavu. Její zachránkyně si myslely, že nepřežije noc. Díky obětavé péči lidí a fenky huskyho Lilo, vše dobře dopadlo. Za tři týdny už Rosie byla plnohodnotným členem rodiny a také tříčlenného husky gangu! Podívejte se na její příběh na Lilothehusky.

  Kočka Rosie a její husky gang Kočka Rosie a její husky gang Autor: Instagram

  Fotogalerie

  42 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy