Creative World – místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den

V Praze v Holešovicích byl otevřen dům s unikátním konceptem propojení tvorby, dobrého jídla a akcí pro všechny generace. Creative World je originálním místem pro narozeninové oslavy nejen pro děti, ale i dospělé, pro teambuildingy, workshopy, firemní eventy či jakékoli oslavy. Neotřele tady ale můžete také požádat o ruku svou drahou polovičku, oslavit divoké výročí nebo využít pohádkové atmosféry a zažít dokonalou svatbu jako z Alenky v říši divů. A nyní s příchodem teplých dnů si můžete užít také posezení na venkovní zahrádce, kde jsou i atrakce pro děti.

Venkovní pohádkový dvůr nabízí přes den zábavu pro děti a dobroty z otevřeného bistra od rána do večera. Večer se mění v romantickou bylinkovou oázu s alko i nealko Mojitem, Prosecem a Spritzem, čepovaným Bernardem a jarními specialitami ke 100 letům československé kuchyně i dle kalendáře a sezónních potravin. Na dvorku najdou děti Ježibabí doupě s pokladem, ale i hudební stěnu a další herní možnosti.

Ještě před létem bude otevřena "Smaragdovou chodba“, kterou připravují dekoratéři Creative World ve spolupráci se střední Umělecko-průmyslovou školou designu v Praze Řepích. Kdo ji zdolá, objeví smaragdovou komnatu plnou pokladů a indicií k tajemstvím naší Země… atrakce pro všechny hravé duše.

Party si tady užijí nejen dámy jakékoli věkové kategorie

Celkově prostor o 1000 m2 spolu s příjemně revitalizovaným dvorkem propojeným se sousední venkovní i vnitřní tělocvičnou a sály, ale i Ayurveda centrem Mahapurusha, je proměňován podle ročních období. Na stezkách, při kterých potrápíte svou hlavu, ale i se pobavíte, v jídelníčku, celkové zábavě zde i v tvorbě najdete český kalendář každý měsíc jinak. Vedle toho, tady na vás kouká z každého roku kus kreativity, vás potěší i kvalitní kuchyně v otevřeném bistru. Celý prostor je rozlehlý a příjemně se tady bude cítit jak dvojice u kávy v křesílku, tak i skupina přátel u velkých pohodlných stolů. Můžete si tady číst, psát, pracovat, tvořit, nebo jen tak odpočívat třeba u domácí buchty s čajem z vlastní BIO levandule Chodouňské, kterou majitelé Creative World pěstují u Berouna. Mezi originálními dekoracemi z dílny výtvarníků a aranžérů najdete nejen inspiraci pro svou vlastní tvorbu uvnitř domu, zakoupit si můžete velké i malé radosti od českých řemeslníků či tvůrčí balíčky na doma. Nabídka bistra je denně čerstvá, stejně jako suroviny pro narozeniny, oslavy a cateringy. Pochutnat si můžete na čerstvém pečivu a pestré nabídce sladkostí československé kuchyně z vlastní pekárny. Do části s bistrem je vstup zdarma, stejně jako na zahrádku, kde je od jara do podzimu připravena zábava pro děti a posezení pro rodiče a dospělé.

V přízemí můžete tvořit, jak dlouho se vám zachce, vstup sem činí 150 Kč a je v něm zahrnuta základní tvorba. Asistenti vás zde provedou a poradí, co všechno v daný den můžete tvořit. Protože právě tady, v části určené pro workshopy a zábavu pro děti se nejen český kalendář a tradice prolínají nejvíce. Nyní se můžete těšit na tvorbu jarních dekorací, zakoupit tvůrčí balíčky pro tvorbu na doma, nebo překvapit svého partnera jiným originálním dárkem z vlastní tvorby. Děti se mohou vyřádit u vodních koryt, v tajemné ´bažině´, u spousty her nebo při lovení pokladu v mušli. I v pohádkové části dochází k častým proměnám, a to uvnitř i na dvorku.

Posezení mezi dekoracemi

Na konec dubna - před oslavou svatého Filipa a Jakuba a pálením čarodějnic si přijďte užít novou naučně-zábavní Májovou stezku! Budete se bavit a potrápíte své hlavičky.

Narozeninové oslavy a akce na míru

Jakoukoliv akci v Creative World tvoříme na míru. Oslavy pro milovníky detektivek nebo Frozen party pro malé princezny. Pilot zde prožil kus vesmíru ke svým třicátinám, dědeček si možná rád projde stezku starým Chicagem. Děti milují pohádkové akce, protože právě zde vytvářejí místní výtvarníci nejkrásnější den v roce – oslavu narozenin s tvorbou, pohybem, kvízy a kostýmy, zkrátka přesně podle toho, co máte rádi. Máte-li ale doma budoucí super star, ani to není pro realizační tým problém a zpívat můžete z plna hrdla. Stejně tak zde uspokojí třeba i milovníky youtube z řad teenagerů. Přímo v Creative World si můžete zapůjčit pestrou škálu kostýmů, nebo si třeba zavzpomínat na léta hippies s květinovou party.

Mahapurusha Ayurveda Centrum

V holešovickém domě najdete také odpočinek, a to v malém Ayurvédském salonu, který nabízí horké olejové masáže pro dokonalou relaxaci a prokrvení těla, levandulové koupele, parní box, psychowalkman nebo shirodharu.

Rumcajs oslavil 50 let a chystá se na další padesátku! 1. 6. bude v Creative World slavnostně otevřen s Rodinou Radka Pilaře první interaktivní výstava pro dospělé i děti "S Rumcajsem do další padesátky". Výstava pak poputuje do dalších měst. Nechte se překvapit!