Co byste udělala pro lásku? Proč se tahle otázka šíří internetem? | Ženy.cz
 


Co byste udělala pro lásku? Proč se tahle otázka šíří internetem?

2. září 2017 • 06:00
Dior Love Chain kampaň • Zdroj: Youtube.com

V posledních dnech se na sociálních sítích šíří příspěvky, ve kterých různí lidé odpovídají na otázku, co by dokázali udělat pro lásku. Různí lidé včetně Rihanny, Johnnyho Deppa, Roberta Pattinsona, Natalie Portman nebo Evy Herzigové. Tato iniciativa totiž vzešla z módního domu Dior, který před několika dny odstartoval kampaň Dior Love Chain. O co jde?

„Stal bych se lepším člověkem,“ odpovídá herec Robert Pattinson, zatímco topmodelka Eva Herzigová uvažuje, že kvůli lásce by dokázala odpustit, a Natalie Portman by cestovala na konec světa. A co vy, co byste udělala pro lásku? Podívejte se na kampaň, která provokuje touto otázkou.

Dior Love Chain kampaň VIDEO Youtube.com

Každý, kdo na tuto otázku odpoví a zveřejní svůj příspěvek pod hashtagem #diorlovechain, přispěje nejen do velké debaty o lásce, ale především zajistí, že Dior pošle 1 dolar na charitativní organizaci WE Charity, kterou zaštiťuje herečka Natalie Portman a která pomáhá zajistit vzdělávání dívek v Keni. Každý má také možnost nominovat libovolné množství přátel či známých, a přispět tak k řetězové reakci, která zajistí více peněz.

Příspěvky už se na Instagramu šíří, jen na Instagramu je možné najít pod hashtagem #diorlovechain přes šest tisíc fotografií s vlastními příběhy. Ty, které budou hodně osobité (či osobní), mají navíc možnost objevit se na stránkách Dior.com nebo se stát součástí putovní výstavy, která bude mít premiéru příští rok v Šanghaji. A co vy, co byste udělala pro lásku?

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy