Časopisu Maminka šéfoval Tomáš Klus! Jak mu to šlo?

20. května 2019 • 14:13
Tomáš Klus se stal na den šéfredaktorem časopisu Maminka. Při práci mu zdatně asistovali další muži, mimo jiné Marek Hilšer • Foto: Časopis Maminka

Nové červencové číslo časopisu Maminka se bude věnovat hlavně tatínkům. A proto šéfredaktorka předala  alespoň na jeden symbolický den  křeslo Tomáši Klusovi, jehož fotku najdete na titulce chystaného vydání. 

“Mně se ten projekt od začátku líbil. Myslím, že to je velká díra na trhu. Teď už budu říkat kamarádům, kteří budou řešit věci okolo porodu a šestinedělí, jdi si koupit Maminku pro tatínky, tam všechno najdeš,” řekl k tomu Tomáš, který na jeden den oficiálně převzal šéfredaktorskou funkci. A hned se ujal vedení porady.

Součástí tatínkovské redakce je senátor, bývalý kandidát na prezidenta Marek Hilšer, úspěšný účastník soutěže MasterChef Jiří Hilgart a fotograf Vlado Kníž. Minulý týden  všichni dorazili do redakce a začali společně připravovat stránky dalšího čísla.

Došlo i na poradu, kde Tomáš Klus trval na dodržování termínů uzávěrek. Všechny redaktory čekala spolupráce s grafiky, příprava materiálů do tatínkovských témat…

Tomáš Klus se stal šéfredaktorem časopisu Maminka. Jak si vedl na první poradě? VIDEO Maminka/Karel Dlabač

Ale protože jsou to “vynalézaví” muži, přesunuli si práci na zahradu a vše dávali dohromady i s dětmi při grilovačce. “Moc se na tatínkovské číslo těším, bude to super, kluci ten projekt vzali za svůj, takže se všechny čtenářky a hlavně čtenáři mají na co těšit,” řekla k tomu šéfredaktorka Alice.

Tatínkovské číslo vyjde 20. 6. Nezapomeňte! Titulku bude zdobit sám šéfredaktor Tomáš Klus se svými dětmi.

Autor: red
Klíčová slova:  maminkaTomáš Klus
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy