Časopis F.O.O.D. slavil 10 let od založení! Co se jedlo a pilo na pikniku? | Ženy.cz
 


Časopis F.O.O.D. slavil 10 let od založení! Co se jedlo a pilo na pikniku?

4. září 2017 • 13:08
• Zdroj: Adam Balažovič/BPŽ

K pořádné oslavě patří to nejlepší jídlo a pití. A to se časopisu F.O.O.D. opravdu vydařilo. Své desetileté působení na trhu oslavil na svém tradičním F.O.O.D. pikniku. 

Již po sedmé se sešli milovníci dobrého jídla a nových gastronomických projektů na pikniku časopisu F.O.O.D. a letos bylo opravdu z čeho vybírat. Oproti loňskému ročníku se přihlásilo o celou polovinu více vystavovatelů, a tím pádem bylo opravdu těžké vybrat si, kterou pochoutku dřív.

Počasí, ač jsme se obávali, vyšlo na jedničku a zůstali jsme v suchu. To samozřejmě také přispělo k dobré náladě. Pro návštěvníky bylo připraveno hned několik zón, kde si mohli v klidu a v sedě sníst to, co si u stánků koupili. Dorazila také spousta dětí, na které se v programu myslelo jako vždycky a mohly se zabavit spoustou her, soutěží a vyfotit se s oblíbenými oživlými postavičkami z animovaných filmů.

Martin Škoda: Balit holky jenom na jídlo by bylo hrozně povrchní VIDEO Adriana Krátká / BPŽ

Největší fronty byly klasicky na burgery, které se připravovaly hned v několika food tracích a stáncích, ale v masové konkurenci obstál i stánek s pravou španělskou paellou od El Romero, zabodovaly i Avocado street bistro, pravé palačinky z Galetky nebo slovenská specialita pagáčky z pekárny pod Vyšehradem. Divoženka rozlévala limonádu, mohli jste okusit všechny možné druhy vína nebo pravý český cider ze Ciderie Kliment ze Všenor.

 

Klíčová slova:  jídlopiknikF.O.O.D.
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy