Cannes: Nejslavnější topmodelky minulosti a současnosti na jednom mole

Kate Moss, Heidi Klum, Kendall Jenner a dokonce i Antonio Banderas na jednom přehlídkovém mole? Ano, stalo se tak včera u příležitosti charitativní přehlídky Fashion for Relief. Podívejte se na fotografie, jak jim to všem slušelo. 

Včera se v Cannes kromě filmových projekcí konala i každoroční charitativní módní přehlídka Fashion for Relief – tu coby zakladatelka projektu zaštiťuje topmodelka Naomi Campbell. A právě díky jejímu vlivu a přátelství s řadou topmodelek se vedle sebe na mole objevily jak nejžádanější tváře současnosti Kendall Jenner a Bella Hadid, tak i ikony přelomu tisíciletí a 90. let, jako jsou Natalia Vodianova, Heidi Klum nebo Kate Moss. Z Češek byla pozvaná Barbora Podzimková, která za to Naomi poděkovala na svém Instagramu.

Perličkou pak bylo vystoupení herce Antonia Banderase, jenž si se sakem zahrál na sexy toreadora, nebo šestasedmdesátileté herečky Faye Dunaway, která absolutně popřela svůj věk.

Antonio Banderas

Přehlídka Fashion for Relief pomáhá finančně řadě různých projektů v roce 2005 například lidem postiženým hurikánem Katrina, v roce 2011 obětem ničivého zemětřesení a tsunami v Japonsku. Letošní, 12. ročník přehlídky byl uspořádán na podporu organizace Save the Children, která pomáhá zajistit jídlo a základní potřeby dětem po celém světě včetně těch zasažených válkou v Sýrii.

Mezi těmi, kdo si tuto show mohli užít z první řady, byli například Leonardo DiCaprio nebo závodník F1 Lewis Hamilton.

Podívejte se do galerie, jak to slušelo topmodelkám na Fashion for Relief.

Kate, Kendall a Naomi na jedné přehlídce podívejte se na video: