David a Victoria Beckhamovi

David a Victoria Beckhamovi Zdroj: Profimedia.cz

Beckhamovi slaví 18 let manželství. Jak se vyvíjel jejich styl?

Victoria a David Beckhamovi patří k nejvlivnějším a nejlépe oblékaným párům světa. Vždycky tomu tak ale nebylo. Nevěříte? Pojďte s námi u příležitosti 18. výročí jejich manželství zavzpomínat, jak jim to v průbehu let ladilo v oblasti módy. 

Victoria a David Beckhamovi zpravidla nevynechají jedinou příležitost, aby si navzájem popřáli nejen v soukromí, ale i na sociálních sítích. Jejich fanoušci tak mohou být svědky například Victoriiných pracovních úspěchů či Davidových narozenin. Naposledy si tento hvězdný pár na Instagramu připomněl 18. výročí svého manželství, které oslavil 4. července.

"Wow, opravdu jsme to dokázali! Krásné výročí skvělé manželce, matce a schopné podnikatelce. Miluju tě," napsal David na Instagramu vzkaz pro svou ženu a připojil tuto fotografii z roku 1999.

Victoria a David Beckhamovi jsou manželé už 18 let
Victoria a David Beckhamovi jsou manželé už 18 let | Zdroj: Instagram @davidbeckham

Victoria mu pro změnu oplatila fotografií z jejich svatby (jejich prvorozenému synovi Brooklynovi je na snímku přesně 5 měsíců).

Victoria a David Beckhamovi v den své svatby 4. července 1999
Victoria a David Beckhamovi v den své svatby 4. července 1999 | Zdroj: Instagram @victoriabeckham

David a já si spolu užijeme hodně legrace. Kdybych se totiž doma tvářila tak nešťastně, jako vypadám na některých papparazzi fotkách, moje děti by zcela jistě nebyly tak šťastné a nejspíš bych už ani nebyla vdaná.

Jak je vidět na těchto archivních fotografiích, styl manželů Beckhamových se za 18 let výrazně proměnil. Zatímco v dřívějších letech jejich vzájemně sladěné outfity působily poněkud "na sílu" (a tehdejší trendy nebo Victoriina urputná touha po mladistvém vzhledu to celé moc nevylepšily), dnes jsou oba považování za nadčasové ikony, které snad už ani nemohou šlápnout vedle.

Podívejte se do galerie, jak jim to spolu ladilo tehdy a jak dnes.

Victoria změnila styl zejména v posledních dvou letech. Přestala nosit za každou cenu podpatky a dává přednost i pánskému stylu. Podívejte se na video ze zákulisí její módní přehlídky.

Video placeholde