Adele i princezna Leia: Tříletá holčička se mění ve slavné ženy

31. května 2017
Carrie Fisher a malá Scout • Foto: Instagram / Ashley Larson

Pozoruhodný projekt odstartovala chvíle, kdy se babička malé Scout dozvěděla nepříjemnou diagnózu – rakovinu prsu. Společně s dcerou Ashley Larson hledaly způsob, jak se zabavit, aby nemusely myslet na nejhorší. 

Když začaly babičce Nonnie padat vlasy, tříletá Scout se tím hodně trápila. Ashley chtěla odvrátit pozornost dcerky jinam, připomenout sobě i jí, že ženy jsou bojovnice. Vybrala proto známé a silné ženy a učila Scout o síle, kterou v sobě mají. Ukázala jí fotky a vyprávěla jejich příběhy. Pak spolu vybraly fotky, které napodobí.

Zpěvačka Adele a ScoutZpěvačka Adele a ScoutAutor: Instagram / Ashley Larson

Projekt trval necelý rok – od diagnózy přes léčbu až po chirurgický zákrok. Diagnózu se Nonnie dozvěděla v dubnu 2016. Od června do září absolvovala šest sérií intenzivních chemoterapií. Když se tělo trochu vzpamatovalo, přišel další šok. Musela podstoupit oboustrannou mastektomii. Bez ohledu na to, jak těžké to pro všechny tři bylo, fotily dál. Z fotografií nakonec vyšla kniha.

Emma Watson a ScoutEmma Watson a ScoutAutor: Instagram / Ashley Larson

„Každá minuta, kterou jsem strávila plánováním, stylingem, focením a editováním snímku, za to stála. Ten projekt mě naučil tolik co malou Scout,“ uvedla pro server My Modern Metropolis autorka snímků Ashley Larson.

A Noniie? Svůj boj vyhrála. Rakovina je pryč.

Více fotek si můžete prohlédnout na instagramovém profilu malé Scout.

Fotogalerie

10 fotografií

Prevence je důležitá. Podívejte se na video:
1080p 720p 480p 360p 240p
Rakovina prsu potkává stále mladší ženy, říká lékařka

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy