Ženy a muži se svěřili: Jakých trapasů se bojí při sexu? | Ženy.cz
 


Ženy a muži se svěřili: Jakých trapasů se bojí při sexu?

1. června 2017 • 06:00
 • Ženy a muži se svěřili: Jakých trapasů se bojí při sexu?

  Všichni si to dokážeme představit: Rande probíhá velice slibně a mohl by skončit pěkně žhavě. Už se k sobě tisknete při tanci nebo v taxíku a najednou lup - do hlavy se vám vkradou obavy a strach z nějakého trapasu. A vy ne a ne ji zahnat a atmosféra je rázem narušena. Mají to tak muži, mají to tak ženy. Akorát se každý bojí trochu jiného: podívejte se na hiparádu největších sexuálních strašáků mužů i žen a jak se od sebe liší!

 • Ženy chtějí kondom, muži se bojí pohlavních chorob


  Prvním strašákem, na kterého myslíme my ženy, je obava, že si partner nebude chtít vzít kondom. Bohužel se to stává. Muži prý naopak mají největší strach z toho, že by jejich partnerka mohla mít pohlavní chorobu. Evidentně ovšem ne ti, kteří si odmítají vzít kondom.

 • Ženy se bojí pohlavních chorob, muži chtějí naše uspokojení


  Druhou největší hrozbou je pro nás ženy pohlavní nemoc. S tím samozřejmě souvisí i to, proč se nejvíc obáváme toho, že si partner nebude chtít nasadit kondom, protože to je jediná ochrana, která může přenosu pohlavní choroby zabránit. Muži mají na druhém místě obavu o to, že žena nebude mít orgasmus nebo nebude uspokojena.

 • Všichni se bojí těhotenství


  Po sexu byste se měla jít vyčůrat, působí to preventivně proti zánětu močových cest. VIDEO Adriana Krátká
  Ve třetím bodě se shodují obě pohlaví. Strach z toho, že se kondom naruší, a dojde tak k neplánovanému těhotenství.

 • Předčasná ejakulace nebo nízké sebevědomí

  Tolik žen je na světě a každá je jinak krásná. Ať je ale sebekrásnější, každá má pochyby o svém těle nebo alespoň o nějaké jeho části. Možná právě proto je na našem žebříčku číslo čtyři strach z toho, že se partnerovi nebudeme líbit nahé. Muži zase mají strach, aby uhlídali svou vášeň a nezkrátili styk předčasným výronem semene.

 • Ženy mají nízké sebevědomí a bojí se agrese


  Pátá příčka patří obavám o to, že pokud si to z nějakého důvodu rozmyslíme a vlastně sex nechceme, což se nám může klidně stát, nebude muž brát ne jako ne. Trapné vysvětlování, nebo dokonce boj s agresorem není něco, o co bychom při sexu stály. Muži mají na této příčce strach z toho, že se nám nebudou líbit nazí.

  Ne znamená ne VIDEO youtube

 • Ženy se bojí přehnaných požadavků, muži selhání


  Ženy se obávají, že by po nich partner mohl při sexu požadovat jisté praktiky, které by ony nechtěly provozovat. Samozřejmě že když k tomu dojde, je opět nepříjemné to vysvětlovat, ale je důležité nastavit si mantinely. Muži mají strach z toho, že jim selže funkce.

 • Ženy se bojí projevů svého těla, muži toho, že budou špatnými milenci


  Jsme děsné citlivky a mnohým z nás je trapné, co dělá naše tělo. Jsou to jisté funkce, které mnohdy nelze ovládnout. K sexu a životu samému ovšem normálně patří. Muži se v tomto bodě nejvíce obávají toho, že nebudou dost dobrými milenci.

 • Ženy mají strach, že muži budou bez vyvrcholení, muži malého penisu


  Ženy mají na osmém stupínku strašáků obavu, že partner nebude uspokojen a nedosáhne vyvrcholení. Muži se obávají, že velikost jejich penisu nebude dostačující.

 • Ženy: Co když nebudu mít orgasmus? Muži: Mám dost zkušeností?


  Takže až na devátém místě z deseti se ženy obávají toho, že nebudou uspokojeny, že nedosáhnou orgasmu. Je zajímavé, že do mužské desítky se tato obava vůbec nedostala. Muži mají na devátém místě strach z toho, že si o nich partnerka pomyslí, že nemají dostatek zkušeností.

  Julie Poupětová radí jak být skvělou milenkou VIDEO Majka Dvořáková

 • Špatné milenky? Mizerný výkon?


  Desítka to uzavírá na strachu z toho, že selžeme jako milenky, nebudeme dostatečně dobré. Muži se zase obávají toho, že po sexu bude všechno najednou hrozně divné a budou se cítit nemístně a nepříjemně.

   

Klíčová slova:  fcb
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy