Jak přestat u sexu myslet

Nač myslíte, když se milujete se svým mužem? Jediná správná odpověď je „nevím“. Kdy a proč se pro nás stal sex něčím, co spíš vydržíme, než aby nás těšil? A kudy z toho ven? 

Zavřela oči. Cítila, jak se k ní blíží, a napadlo ji, jestli vůbec koupila máslo. Když se jí poprvé dotknul, vzpomněla si, že se ještě musí připravit na zítřejší poradu, a sotva vyvrcholil, rozhodla se, že se musí v ložnici vymalovat. Na jeho otázku, jestli se jí to líbilo, měla ten správně nepřítomný pohled. Jen byla šťastná, že netušil, proč je tak duchem mimo.“

Doufám, že právě vás se tohle vůbec netýká, ale bohužel vím, že u sexu mnohdy myslíme na všechno jiné jen ne na sex. Myšlenky utíkají, kam se jim zlíbí.

Nesoustředíme se. I když máme být spolu tělem i duší, právě tady a teď, jako by byla spojená jen naše těla a mysl měla jiné orgie. I když to nemám odborníky ověřené, troufám si navíc říct, že se to většinou stává nám, ženám, asi je to trest za naši schopnost multitaskingu. Možná vám to nevadí. Jestli vás to štve, je čas naučit se v posteli vypnout a jen si tak plynout na vlnách spolubytí.