.

. Zdroj: Profimedia.cz

Herečky ze Sexu ve městě: Jaké měly ve skutečnosti štěstí v lásce?

Carrie si vzala Božského, Miranda se usadila se Stevem a Bradym, Charlotte a Harry adoptovali holčičku a Samantha? Dokonce i Samantha zjistila, co je to pravá láska. Jenže televizní zápletky jsou jedna věc a skutečné osudy věc druhá. Jak se herečkám nejznámějšího seriálu o vztazích a sexu dařilo v jejich skutečném osobním životě? A jak se mají dnes?

Pokračování 2 / 5

Sarah Jessica Parker

Zatímco v roli Carrie se několik dlouhých let snažila uhnat Božského, chvíli se nemohla rozhodnout mezi ním a Aidanem a na děti nakonec vůbec nedošlo, v soukromí prožívala Sarah Jessica Parker ryzí štěstí. Důkazem je i fotografie, kterou herečka zveřejnila v pátek na svém Instagramu. Je na ní se svým manželem Matthewem Broderickem v den svatby, která se konala přesně před dvaceti lety. Sarah Jessica a Matthew jsou tak pravidelnou součástí žebříčků nejdelších a nejstabilnějších manželství v Hollywoodu. Zároveň jsou šťastnými rodiči tří dětí: čtrnáctiletého syna Jamese Wilkieho a sedmiletých dvojčat Loretty a Tabithy. Přesto, že nyní účinkuje v seriálu Rozvod, má SJ Parker jasno: "Nikdy se nechci rozvést. Vím, co je to za strašný zlom, obzvlášť pro děti," prozradila listu Daily Mail.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick v den svatby 19. května 1997
Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick v den svatby 19. května 1997 | Zdroj: Instagram @sarahjessicaparker

Jak vypadal alternativní outfit pro znělku Sexu ve městě? Podívejte se na video:

Video placeholde

Pokračování 3 / 5

Kristin Davis

Herečka Kristin Davis měla poněkud jiný osud než její vdavekchtivá Charlotte (která nakonec ke štěstí přišla). Seznam jejích partnerů je dlouhý, šuškalo se, že má něco s Alecem Baldwinem i o dvacet let starším Stevem Martinem, krátce chodila se zrzkem Damianem Lewisem (Ve jménu vlasti, Bratrstvo neohrožených) nebo s Lievem Schreiberem, který si později vzal Naomi Watts. Kristin neměla štěstí na dlouhé vztahy a nikdy se nevdala. Sluncem jejího života se stala dcerka Gemma Rose Davis, kterou adoptovala v roce 2011. Adopce dcery tak potkala nejen seriálovou Charlotte, ale v reálném životě i její představitelku. "Jsem nesmírně šťastná, že se mi splnilo přání být mámou. A navždy budu vděčná té, která mi to umožnila," napsala Kristin na Instagram k této fotce.

Kristin Davis s dcerkou Gemmou Rose
Kristin Davis s dcerkou Gemmou Rose | Zdroj: Instagram @iamkristindavis

Pokračování 4 / 5

Cynthia Nixon

Zatímco Miranda Hobbes skončila s mužem, o kterém by to nikdy nepředpokládala (barmanem Stevem), její představitelka měla milostný život ještě pestřejší. Patnáct let žila s učitelem a fotografem Dannym Mozesem, s nímž má dnes jednadvacetiletou dceru Samanthu a čtrnáctiletého syna Charlese Ezekiela. V roce 2004, když byly jejímu synovi dva, se však Cynthia osudově zamilovala – do aktivistky Christine Marinoni. Svou lásku stvrdily o osm let později sňatkem, rok předtím Christine porodila chlapečka Maxe, který jako by z oka vypadl seriálovému Bradymu. V roce 2006 si Cynthia prožila další peripetii, která se objevila v seriálu, ale tehdy šlo o postavu Samanthy: Při běžné prohlídce jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Loni nicméně Cynthia ve zdraví oslavila padesátku. Na Instagram u té příležitosti zveřejnila tuto fotku, k níž napsala: "Děkuji za všechna přání. Nikdy jsem se necítila lépe."

Cynthia Nixon loni oslavila padesátku
Cynthia Nixon loni oslavila padesátku | Zdroj: Instagram @cynthiaenixon

Pokračování 5 / 5

Kim Cattrall

Zatímco její Samantha pohrdala manželstvím jako zbytečnou a svazující institucí, Kim Cattrall byla vdaná celkem třikrát – poprvé krátce koncem 70. let, poté v letech 1982 až 1989. Třetí manželství v podstatě délkou kopírovalo natáčení Sexu ve městě. A to bylo podle Kim také příčinou, proč se nakonec rozpadlo. "Sex ve městě mě stál manželství, protože jsem nikdy nebyla doma. Můj muž se cítil osamělý, štvalo ho to, měl pocit, že práce je pro mě důležitější," vysvětlovala Kim médiím. Lehké to prý nebylo ani pro ni samotnou, o víkendu jí zbýval prakticky jen den a půl, aby si užila volno, ale také aby se naučila scénář k příštímu dílu. Stejně jako Samantha ani Kim nikdy neměla děti, přesto se svým způsobem považuje za matku, protože jednak mentoruje začínající herce, jednak je několikanásobnou tetou. "Existují i jiné cesty, jak si užít mateřství, nepotřebujete k tomu svoje jméno v rodném listě dítěte," pronesla Kim v rozhovoru pro BBC Radio.

.
. | Zdroj: Instagram @kimcattrall

Doporučujeme

Načíst další články