Milenka

Milenka Zdroj: shutterstock

Co zaručeně zkazí romantiku? Tyhle věci po sexu rozhodně nedělejte!

Milování není jen o těch pár minutách samotného styku. Podstatně důležitější je to, co se stane potom. Existuje pár věcí, které když po sexu uděláte, romantickou atmosféru zaručeně zkazíte. Zkuste se jich proto příště vyvarovat!

Nekritizujte!

Kritizovat muže je to nejhorší, co mu můžete udělat. A oblast sexu je pro ně ještě citlivější. Važte proto slova a radši ho pochvalte. Když není co chválit, je lepší mlčet.

Pánové, platí to však samozřejmě i pro vás. Zdržte se svých komentářů na naši rychlost, tempo, styl, či dokonce postavu. Nikdo není dokonalý!Zatímco muži jsou po sexu schopni spokojeně usnout nebo jít "pařit" nejnovější hru na počítač, dámy se ještě rády mazlí a povídají si. Proto dochází u něžného pohlaví k častému zklamání.

Pokračování 2 / 5

Spánek i počítač jsou tabu

Co dělat, když muž nechce?!
Co dělat, když muž nechce?! | Zdroj: Shutterstock.com

Dámy, pokud jste nervozní z těch dvou špinavých hrnečků ve dřezu, zkuste to vydržet. Partnerovi na sebevědomí zrovna nepřidá, když po "akci" z postele vypálíte jak blesk a začnete mýt nádobí.

Pokračování 3 / 5

Na cigaretu zapomeňte

Na velikosti záleží!
Na velikosti záleží! | Zdroj: Shutterstock.com

Pokračování 4 / 5

Svršky nechte na zemi

sex2
sex2 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Dlouhá sprcha

Ne vždy je vhodné si zapálit. I když máte na cigaretu po sexu chuť, zeptej se partnera či partnerky, jestli jim to nevadí. Pokud je to zapřísáhlý nekuřák, nebyl by zřejmě příliš nadšený.Vrhli jste se na sebe a začali ze sebe navzájem strhávat oblečení, které se teď válí všude po zemi. Pokud ho po sexu začnete sbírat, rovnat a nedejbože čistit, hezká atmosféra je ten tam.

Sprcha: Dejte si před spaním ne studenou, ale teplou sprchu! Ta otevře póry a z těla unikne horkost
Sprcha: Dejte si před spaním ne studenou, ale teplou sprchu! Ta otevře póry a z těla unikne horkost | Zdroj: Foto scom

Dát si po milování sprchu je hygienické a navíc osvěžující. Pozor ale na to, aby vám to netrvalo hodinu. Partner by si mohl myslet, že se ho štítíte a snažíte se ho zbavit.

Pokud milujete ten pocit, když vám horká voda dopadá na nahou kůži, dopřejte si raději sprchu společnou. Máte pak navíc šanci, že si dáte "repete."

Doporučujeme

Načíst další články