Erotické fantazie

Erotické fantazie Zdroj: shutterstock.com

Co o vás prozradí vaše erotické fantazie?

Moc o nich nemluvíme, ale velmi často si je přehráváme ve své fantazii a vytváříme si krátké příběhy, které nás dokáží naladit na tu správnou erotickou vlnu. Uklidníme všechny, které mají obavy, že lechtivé sexuální představy ve vaší hlavě jsou neobvyklé či špatné. Má je každý a kdo říká že ne, tak lže. A my se na některé podíváme. Co o vás prozradí?

Tým vědců kolem Christiana Joyala z University of Montreal zkoumali sexuální fantazie mužů a žen. Aby zjistil, jaké fantazie jsou nejčastější a jaké ojedinělé, zpovídal celkem 799 mužů a 718 žen. Drtivá většina představ respondentů a respondentek totiž skončila v kategorii obvyklé a běžné. Mezi ty nejčastější patřilo u žen těchto šest.

1. Milování na veřejnosti

Chcete, aby vás ostatní obdivovali. Jde o ilegální akci, tak možná ukazujete i svoji rebelskou stránku.

2. Zaučování nevinné dívky

Ráda jste centrem pozornosti a máte vysoké cíle. Nebo vás jen láká zakázané ovoce?

Fantazie postavené na ovládajícím muži a poddajné ženě pravděpodobně vděčí za svou popularitu knize Padesát odstínů šedi, která se stala společenským fenoménem. „Je to dnes normální, je to střední proud.

3. Milování s neznámým mužem

Máte strach, že vás ostatní tajně posuzují. Možná před okolím maskujete své pravé já.

4. Pouta a svazování

Souvisejí s mocí. Pokud sníte o tom, že vás spoutají, možná máte v životě až příliš odovědnosti. Dominujete vy? Pak toužíte po větší síle.

Mnoho žen, které vyjádřily extrémnější fantazie založené na podřízení, tedy dominanci cizím člověkem, výslovně uvedly, že nikdy nechtějí, aby se tyto fantazie splnily v realitě.

5. Milování se zakázanými lidmi

Možná vás zahltila slepá závist a cítíte se vinná, protože chcete, co nemůžete.

6. Je vás víc. Žhavá trojka

Jste exibicionistka, kterou vzrušuje, že po ní ostatní touží. Možná máte i bisexuální sklony, nebo jen chcete potěšit ostatní, abyste se pak cítila líp.