Soutěž: Vyhrajte luxusní pobyt v italských Dolomitech

Milujete cestování a zrovna přemýšlíte, kam byste letos vyrazili? Co takhle designový čtyřhvězdičkový hotel v Itálii? Přihlaste se do soutěže Restart s Dietou a tenhle úžasný pobyt může být váš.

Jak se přihlásit? Více se dozvíte na www.restartsdietou.cz. Soutěž je určená všem nadšencům zdravého životního stylu, kteří chtějí motivovat druhé.

A abychom vás trochu navnadili, zde trochu více o hotelu i oblasti, kde hotel leží a kde můžete svůj pobyt vyhrát.

Kam přesně vyrazit:

Nově otevřený čtyřhvězdičkový Design Hotel Bonfanti se nachází v malebné vísce San Sigismondo (St. Sigmund) v oblíbené destinaci českých turistů v Jižním Tyrolsku, v provincii Trentino-Alto Adige (Trentino-Südtirol) mezi městy Bruneck a Brixen. Jihotyrolské Dolomity jsou na Seznamu světového přírodního dědictví UNESCO.

Hotel Bonfanti a atmosféra kolem

Na co se těšit:

Původní hotel Rastbichler zakoupila rodina Bonfanti a rozhodla se vdechnout mu italský šarm a eleganci. V kompletně novém hávu je hotel Bonfanti od ledna 2020. Je koncipován v italském stylu takzvaného soft designu, jde tedy o moderní, komfortní a minimalistický interiér se zakomponováním prvků z přírodních materiálů, zejména dřeva a kovu. Pokoje jsou prostorné, s dokonalým odhlučněním a s minimální rozlohou 38 m2 u dvoulůžkového pokoje. Prosklené stěny nabízejí překrásný výhled na okolní přírodu a přímo vás do ní vtahují.

Hotel Bonfanti a atmosféra kolem

Co můžete ochutnat:

Kuchyni velí šéfkuchař Maurizio Lauriola, rodák z italské Apulie, který patří mezi gastronomickou špičku v Itálii. Jeho menu v sobě snoubí italskou kuchyni s domácí tyrolskou. Na své si přijdou milovníci čerstvých ryb, italských sýrů a uzenin včetně lokálních tyrolských specialit. Při snídani vás potěší domácí marmelády a čerstvé ovocné šťávy. Výjimečná vína osobně vybírá ředitel hotelu Jan Vlasák, nabídka čítá přes sto druhů vín.

Nezapomeňte na relax:

Wellness & spa zónu hotelu tvoří vnitřní bazén s vyhřívanou vodou a saunový svět se třemi saunami a relaxačními místnostmi.

Hotel Bonfanti a atmosféra kolem

Sportovní vyžití v zimě i v létě:

V zimní sezoně představují největší lákadlo okolní Dolomity a lyžařské středisko Dolomiti Superski s nepřebernou nabídkou aktivit a zimních sportů. V létě si užijete horské túry, jízdu na kole, na koni a další atrakce.

Kolik vás to bude stát:

Cena pobytu v zimním období začíná na 95 eurech na osobu za noc včetně ¾ penze.

KONTAKT: Bonfanti Design Hotel Pustertalerstr. 12 39030 St. Sigmund/Kiens +39 0474 569 563, [email protected] www.facebook.com/Bonfanti.Design.Hotel www.bonfanti-hotel.com

Oblast Chienes (Kiens) a středisko Kronplatz

Leží mezi Zillertalskými Alpami na severu a Dolomity na jihu ve výšce 2275 m n. m. Zimní středisko Kronplatz nabízí 116 km sjezdovek, snowpark, noční lyžování a 300 km běžeckých tratí. Tři lyžařské areály – tři hory Plan de Corones, Klausberg a Speikboden – můžete dobývat na lyžích i bez nich. Na své si tu přijdou jak zběhlí lyžaři, tak úplní začátečníci. O okouzlujících výhledech do krajiny a majestátních horách ani nemluvíme. Určitě se vyplatí pořídit si skipas Dolomiti Superski, který platí na všechny sjezdovky.

Hotel Bonfanti a atmosféra kolem

O zábavu tu budou mít postaráno i snowboardisté a milovníci adrenalinu z jízdy mimo sjezdovky. Kronplatz totiž nedávno změnil podobu snowparku, Belveder nabízí lehkou Easy Line i pokročilejší Medium Line. Nudit se tu ale nebudete ani v létě. Hory můžete zdolávat po svých nebo na kole. Příroda tu bere dech a navštívit můžete hned tři národní parky. Náročná stoupání na vrcholy, strmé svahy a lezecké stezky různých obtížností lákají především horolezce a turisty. Cyklisté sem zase míří za dlouhými výjezdy, rychlými sjezdy i freeride. Milovníci vodních sportů si mohou vyzkoušet rafting nebo plavbu na kánoi. Do vzduchu se podíváte na paraglidu či tandemu. A k dispozici je tu i devítijamkové golfové hřiště.