Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Půjčte si bez rizika díky pojištění schopnosti splácet

Čas od času se můžeme ocitnout v situaci, která vyžaduje vyšší finanční nároky, než na jaké jsme zvyklí. Pokud nemáme vytvořenou dostatečnou finanční rezervu, nabízí se jako řešení půjčka. Neměli bychom ovšem sahat hned po první nabídce, která se naskytne. Pojištění schopnosti splácet půjčku je praktickým doplňkem, díky kterému se nedostaneme do ještě větších potíží.

Peníze můžete mít obratem na účtu

O tom, že vám rychlá půjčka vytrhne trn z paty, svědčí její výše až do 150 000 Kč a rychlost zaslání peněz na účet. Pokud vám poskytovatel půjčku schválí, na svém bankovním účtu ji můžete očekávat do 24 hodin. Půjčku na účet lze navíc zařídit online s podpisem na dálku. Tudíž není nutné obcházet bankovní a nebankovní instituce. Na co byste ovšem neměli zapomenout, je zmiňované pojištění schopnosti splácet. Tato pojistka vás ochrání před neočekávanými životními situacemi, jako jsou pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání či závažné onemocnění. Nebude vás to stát víc než 3-14 % měsíční splátky.

Půjčka ihned je hotová během pár minut

Stačí vyplnit jednoduchou online žádost, v níž uvedete své kontaktní údaje, zvolíte výši půjčky a požadovanou délku splácení. Po odeslání žádosti vás bude kontaktovat pověřený poradce, s nímž se domluvíte na dalším postupu. Proběhne-li vše hladce, finanční částku budete mít na účtu během 24 hodin. Tento druh půjčky lze rovněž efektivně využít na rekonstrukci, dovolenou nebo případně na nákup vánočních dárků.

Jak ušetřit?

Máte-li více půjček a úvěrů u různých bankovních a nebankovních ústavů, přijde vám vhod jejich konsolidace. Znamená to sloučení několika půjček do jedné, a to konkrétně až 6 půjček, jejichž celková výše nepřesahuje 250 000 Kč. Konsolidace šetří vaši kapsu a starosti. Budete totiž splácet pouze jednu půjčku v určený den splatnosti. Dosáhnete tak významné úspory na úrocích, neboť se budou týkat pouze jedné splátky.