Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Netrefte se vedle. Víme, jaký dárek uspěje u každého milovníka módy

Oblečení je oblíbeným, ale ne vždycky oceňovaným dárkem. Trefit ten správný kousek a velikost pro někoho druhého totiž není žádná legrace. Naštěstí je tu snadné řešení v podobě dárkové karty Zalando, díky které si obdarovaný vybere přesně to, co se mu líbí. Získáte tak skvělý dárek, který můžete nadělit okamžitě, klidně rovnou pod stromeček!

Proč pořídit dárkovou kartu Zalando?

Dárková karta Zalandoneomezenou platnost. Nemusíte si tak dělat starosti s tím, že by zůstala ležet bezcenná a nevyužitá někde na dně šuplíku. Ať už po ní sáhnete kdykoli, vždy za ní pořídíte přesně to, co bude na e-shopu aktuálně k mání.

Slevy a výprodeje na Zalandu

Dárkovou kartu Zalando můžete využít také na četné Zalando výprodeje jako je velký zimní výprodej nebo pravidelné sezónní slevy. Zalando do své nabídky nedávno zařadilo dokonce Pre-owned sekci, kde můžete vybírat z módy z druhé ruky a podílet se tím na omezení plýtvání. I tady svůj Givery dárkový poukaz bez potíží využijete.

S dárkovou kartou ušetříte peněženku i přírodu

Nevhodný dárek skončí v tom lepším případě nepoužívaný ve skříni, v tom horším putuje rovnou do odpadkového koše. Ve výsledku je tak zátěží pro obdarovaného i pro přírodu. S dárkovým kartou naštěstí nic podobného nehrozí. Obdarovaný si vybere jen to, co opravdu bude nosit a pomůže tak nejen sobě, ale také tím ulehčí planetě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Uplatnění bez starostí

Starosti vám nebude dělat ani uplatnění, které je snadné a zvládnete ho raz dva. Až budete mít zboží v košíku, jednoduše vyplníte kód do kolonky POUKAZ. Případný rozdíl v ceně pak doplatíte jakoukoliv nabízenou platební metodou.

Jestliže bude částka naopak nižší než je hodnota dárkové karty, peníze vám zůstanou jako kredit na vašem Zalando účtu! Uplatnění dárkové karty je zkrátka dokonale intuitivní a hlavně rychlé.

Okamžité doručení poukazu

A jestli ani tak netušíte, jaký dárek by byl ten nejlepší, na Givery.cz najdete bohatý výběr dárkových poukazů. Stačí se jen zamyslet, co má obdarovaný v oblibě a máte vyhráno. Kromě módních značek můžete koupit také poukaz na knihovnu s audioknihami - Audiotéka nebo populární streamovací platformu Netflix. Vybere si tady skutečně každý. A to za nenavýšené ceny.

Univerzální dárkový poukaz Givery jako dárek na poslední chvíli

Ve chvíli, kdy vám dojdou všechny nápady, je univerzální dárkový poukaz tím nejelegantnějším řešením. Obdarovaný s ním totiž pořídí vše, co se mu zamane. Od elektra na Alza a Mall.cz, módních hodinek na Hodinky.cz, po dárkový poukaz na Slevomat, Voyo nebo třeba Mixit, kde si může namíchat tu nejlepší müsli svačinku.

Univerzální dárkové poukazy jsou prostě skvělé dárky na poslední chvíli, když vám teče do bot.

Hlavní výhody Givery dárkových poukazů

  • okamžité doručení e-mailem nebo dárkový poukaz poštou

  • ušetříte díky lokálním platebním metodám

  • zpracování plateb probíhá nonstop

  • bez skrytých poplatků

  • česká podpora po telefonu, na Facebooku i na e-mailu

  • platba i bez použití platební karty

Co je Zalando?

Zalando svým zákazníkům už více než 20 let nabízí tisíce kousků oblečení, obuvi a módních doplňků, které udělají radost každému milovníkovi současné módy. To z něho během krátké doby udělalo jednoho z evropských lídrů na trhu s oblečením, a také v České republice si rychle získává čím dál větší oblibu.