Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Co nadělit dětem pod stromeček? Podívejte se na nejlepší vánoční dárky

Den plný zázraků, kdy se plní ta nejtajnější přání. Děti ze samého očekávání nemůžou dospat a zvědavě cupitají kolem vánočního stromečku.

Štědrý den je za rohem a vy si nevíte rady, jakou nadílkou od Ježíška dětem rozzářit oči? Začněte od našich tipů na nejlepší dárky na Vánoce pro děti. Vašim ratolestem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Vánoční dárky pro holky

Nelamte si hlavu, čím u vánočního stromečku potěšit vaši malou princeznu. Projděte si raději naše návrhy na velmi kvalitní a ikonické dárky pro malé holčičky.

Kouzelný domeček pro panenky

Neznáme žádnou malou holčičku, která by si pro své panenky nepřála krásný domeček s pořádným vybavením. A my to naprosto chápeme. Kromě velmi kvalitní zábavy totiž hra na život panenek dovolí dětem ponořit se do světa fantazie a rozvíjet jejich představivost.

Podívejte se navíc na ten skvost – domečky mohou být různých velikostí, materiálů a jsou vybaveny do jediného detailu.

My doporučujeme dřevěný domeček s LED osvětlením, který dostane úroveň zábavy na ještě vyšší level. Obsahuje tři patra, designové vybavení a díky krásnému provedení bude perlou v dětském pokojíčku.

Hravé dětské kuchyňky

Pokud chcete u stromečku opravdu zabodovat, pořiďte vaší holčičce dětskou kuchyňku na vaření.

Hra na vaření je skvělým způsobem, jak ratolestem vybudovat kladný vztah k jídlu a práci. Kuchyňka může navíc podpořit talent dětí!

Naprostým bestsellerem ve světě dětského vaření je multifunkční kuchyňka s vybavením. Obsahuje jedinečné zážitky jako dřez s tekoucí vodou, osvětlené hořáky se zvuky vaření, otevírací lednici, troubu a mnoho dalších.

Dopřejte vaší malé kuchařce jedinečnou zábavu a pořiďte k hlavnímu dárku doplňky jako potraviny, nádobí či spotřebiče.

Vánoční dárky pro kluky

Vybrat dárek pro kluky je jedna radost. Variant existuje tolik, až se z toho točí hlava! Jak vybrat opravdu to nejlepší?

Autodráhy pro malé závodníky

Jiskru v očích vykouzlíte vašim malým rošťákům jedině skrze dárek, co má grády. A co jiného by to mohlo být, než autodráha pro malé závodníky?

Tento dárek zabaví všechny malé i velké kluky na dlouhé chvíle a dodá všem zúčastněným pořádnou dávku adrenalinu.

Velkým hitem je například gigantická autodráha skládající se z ostrých zatáček a 360 stupňových smyček. Parádu naděláte i s podsvícenou autodráhou či například velkým parkovištěm se skluzavkou.

Auta na ovládání

Ani s výběrem auta na dálkové ovládání rozhodně nešlápnete vedle.

S touto hračkou je možné užít si mnoho zábavy jak doma, tak venku. Dejte si klasické závody po rovince, anebo si postavte překážkovou trať.

Velmi oblíbeným modelem je auto na dálkové ovládání Monster Truck, které je vyrobeno v měřítku 1:20 a vypadá tak až neuvěřitelně skutečně. Měkká gumová kola vozidla zaručují skvělou trakci vozu na různé typy povrchů a velké tlumiče nárazů umožňují projít obtížnými překážkami.

Kouzelná atmosféra Vánoc

I když se mnohým Vánoce pojí hlavně s bohatou nadílkou od Ježíška, nezapomeňte, že se jedná především o svátky pohody, klidu a kouzlo těchto svátků spočívá v něčem daleko hlubším.

Jde především o čas strávený s rodinou. Kromě krásných dárků, které dětem pořídíte,  myslete také na tradice a zvyky, jež mohou vašim dětem vytvořit nezapomenutelný vánoční zážitek.

Napište společně dopis Ježíškovi, dovolte dětem pomáhat během vánočních příprav, pouštějte si koledy či v Den D vyhlížejte z okna první hvězdu.

Nejbližším tak vytvoříte nezapomenutelnou atmosféru, která je bude provázet třeba i celý život…