Zúčastněte se AVON pochodu a získejte dárek u stánku Ženy.cz

9. června 2017
Zúčastněte se AVON pochodu a získejte dárek u stánku Ženy.cz
Ženy.cz na AVON pochodu • Foto: Ženy.cz

Již zítra se v Praze koná Avon pochod proti rakovině a my budeme u toho! Nejen, že budeme ty nejzajímavější okamžiky z akce vysílat živě na našem webu a facebooku, ale budeme se na vás těšit i u našeho stánku Ženy.cz. 

S týmem redaktorek Ženy.cz se tedy budete moci potkat jak na startu AVON pochodu, tak především v cíli na Štvanici, kde pro vás budeme mít připravený stánek Ženy.cz

Na co se můžete těšit?

Kromě nás také na instagraf a dárky. Pokud se zvěčíte třeba s kamarádkou, s maminkou, s dcerou... a zveřejníte fotku na Instagramu s hashtagem #ZenycznaAvonPochod, vytiskneme vám fotografii na památku. Každý desátý snímek bude navíc odměněn kosmetikou Avon a plátěnou taškou OK! by Ivana Mentlová. 

Přijďte ke stánku Ženy.cz na AVON pochoduPřijďte ke stánku Ženy.cz na AVON pochoduAutor: Ženy.cz

Pokud se u nás na stánku zastavíte mezi 14:30 a 15:15, budete mít navíc jedinečnou příležitost pozdravit své blízké nebo poslat vzkaz našim čtenářkám v živém vysílání. Nenechte si to ujít!

Nemůžete dorazit na AVON pochod? Dívejte se na náš živý přenos!Nemůžete dorazit na AVON pochod? Dívejte se na náš živý přenos!Autor: Ženy.cz

 

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy