Zkroťte čas pomocí chytrých aplikací

22. prosince 2016 • 10:00
Ovládněte svůj čas pomocí chytrých aplikací.
Ovládněte svůj čas pomocí chytrých aplikací. • Foto: Shutterstock

Objevili jsme pro vás deset chytrých aplikací, které vám pomohou vzít svůj čas znovu do svých rukou. 

Remember the Milk
Nezapomeň na mlíko! Tahle sympatická aplikace pro počítač i telefon je vlastně trochu sofistikovanější seznam úkolů, ke kterým si přiřadíte termín splnění (aplikace vám je připomene). Můžete si nastavit prioritu jednotlivých úkolů, propojit seznam se svým kalendářem a případně úkoly také přesunout na jindy. www.rememberthemilk.com

RescueTime
Aplikace, která běží na pozadí vašeho počítače nebo mobilu a měří, kolik minut strávíte na jednotlivých stránkách. Je velmi užitečná zejména pro ty, kteří se chtějí zbavit závislosti na Facebooku, přestat neustále brouzdat po internetových obchodech nebo skoncovat s obsesivním kontrolováním e-mailové schránky. www.rescuetime.com

Paper by Fifty Three
Váš rychlý virtuální skicák pro zachycení vizuálních nápadů. Můžete si nakreslit obrázek, graf anebo vložit fotku a opatřit ji poznámkami. Hotové dílo pak můžete exportovat do PDF nebo powerpointové prezentace. 
www.fiftythree.com

Any.do
Vynikající aplikace pro tvorbu seznamů, připomínek událostí a dalších poznámek. Vkládat poznámky můžete buď písemně, anebo je nadiktovat, posléze třídit do různých kategorií a sdílet s přáteli nebo kolegy.
www.any.do

Evernote
Jednoduchý a dokonalý nástroj pro ukládání nápadů, zápisků, poznámek a výstřižků z internetu. Na rozdíl od papírového notesu můžete své poznámky třídit a seskupovat do virtuálních zápisníků. 
www.evernote.com

Pocket
Stává se vám, že na internetu narazíte na zajímavý článek nebo odkaz, ale nemáte čas si ho přečíst teď hned? Dejte si ho do „kapsy“, tedy do aplikace Pocket. Novější verze slavné služby Read It Later je skvělým nástrojem pro čtení off-line. Můžete si v ní ukládat nejen články, ale i fotky a videa. 
www.getpocket.com

Sleep Cycle
Budík, který budete milovat. Sleduje vaše pohyby během spánku a spustí budík ve chvíli, kdy nejste zrovna v nejhlubší fázi. Vstávání tak bude mnohem jednodušší. Navíc zachycuje průběh vašeho spánku a ukáže vám ho ve srozumitelném grafu. Nabízí široký výběr zvuků, kterými vás probudí. 
www.sleepcycle.com


Článek připravil časopis Moje psychologie.

Autor: Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy