.

. Zdroj: CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s.

.
2
Fotogalerie

Vyzkoušejte vánoční interaktivní prolézačku plnou tajných cestiček, věží a prolézacích komínů

V rámci svého vánočního programu letos Centrum Černý Most připravilo ojedinělou instalaci pro všechny dobrodruhy. Obří vánoční prolézačka o velikosti skutečného rodinného domu je plná atrakcí, které si mohou děti do 12 let vyzkoušet zdarma až do 23. prosince. V domečku mohou prozkoumat nejrůznější cestičky, klouzat se na skluzavkách, lézt na lezecké stěně a dovádět v bazénku s balonky. Atrakce jsou navíc doprovázeny zvukovými efekty, které umocní zážitek z návštěvy domečku.

Historicky největší vánoční atrakce Centra

Půdorys domečku má 8,5 x 6,5 metru, dosahuje výšky téměř pěti metrů a váží více než 12 tun! Jedná se tak o úplně největší vánoční atrakci, kterou kdy Centrum Černý Most svým návštěvníkům nabídlo. Za návrhem domečku stojí architekti prestižního studia MOLO, kteří se podíleli například na rezervaci Bororo pro ZOO Praha nebo na české expozici OFF FENCE na letošním ročníku Benátského bienále.

.
. | Zdroj: CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s.

Charitativní balení vánočních dárků

Součástí vánočního programu Centra Černý Most je i charitativní balení vánočních dárků. O vaše dárky se letos ve dnech od 20. do 23. prosince postarají známé tváře – influenceři Dva tátové, zpěvačka Jitka Boho či herečky Lucie Benešová a Petra Špindlerová. Služba je zdarma pro členy věrnostního programu Centra a platí pro 1 dárek denně k nákupu nad 1 000 Kč. Dobrovolným příspěvkem za balení dárků můžete přispět nadačnímu fondu YogaHelp.

.
. | Zdroj: CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s.

Kluziště i živý betlém

Od 10. prosince bude před západním vchodem na všechny příchozí čekat živý betlém, ve kterém nebude tento rok chybět ani velbloud. Na zvířátka se děti a rodiče mohou přijít podívat mezi 10.–12. a 17.–19. prosincem vždy v čase 11:00–17:00.

Denně až do konce ledna se v čase od 9:00 do 21:00 mohou zákazníci Centra přijít sklouznout na venkovní kluziště „Ice Arena“. Informace o ceníku a sváteční provozní době kluziště najdete na stránkách centra www.centrumcernymost.cz

.
. | Zdroj: CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s.

Tip na dárek pro každého

Lámete si ještě hlavu s dárkem pro některého ze svých blízkých? Už nemusíte, máme pro vás závěrečný tip: Dárková karta do Centra Černý Most v Praze totiž potěší skutečně každého. Kartu v limitované vánoční edici je možné nabít na hodnotu od 500 až do 6 000 Kč. Nakoupíte s ní skoro ve všech z více než 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek, prodejců sportovního vybavení nebo kosmetiky až po klenotnictví a domácí potřeby. Nově navíc dárkovou kartu pořídíte přímo na webových stránkách centra!

.
. | Zdroj: CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s.