Úžasný fotoprojekt: Jak vypadají lidé po jedné nebo třech sklenicích vína?

11. září 2018 • 06:00
Fotograf Marcos Alberti zachytil osoby poté, co vypijí 1, 2 a 3 sklenice vína. www.masmorrastudio.com • Foto: Marcos Alberti / Instagram

Jak se cítíte, když si dáte skleničku vína – jste uvolněnější? Šťastnější? Veselejší? A co se stane, když si dáte dvě nebo tři? Přesně tohle je námětem skvělé fotosérie Marcose Albertiho. Vyfotil úžasné série fotek lidí střízlivých a následně po jedné, dvou a třech skleničkách vína. Výsledek vás určitě pobaví.

"O víně se říká, že první sklenka se pije, aby doplnila chuť , druhá sklenice o lásce a třetí sklenice je o chaosu. Chtěl jsem zjistit, jestli je to ve skutečnosti pravda," říká brazilský fotograf Marcos Alberti o svém projektu.

Jeho projekt získal okamžitě své příznivce, a Instagram se tak zaplnil fotografiemi dalších lidí, kteří jeho projekt napodobují na večírcích. Fotograf na svou práci navázal další sérií fotek, tentokrát nazvanou The O Project. Na těchto fotografiích zachycuje pro změnu ženy před, při a po orgasmu. Tento projekt měl pro změnu oslavit ženskou sexualitu a ukázat ji jako něco přirozeného. Více fotografií najdete na webu fotografa a v naší galerii:

Fotogalerie

11 fotografií

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy