..

.. Zdroj: Panasonic

..
..
..
..
5
Fotogalerie

Tipy na zdravé pomocníky do kuchyně

Pokud jste příznivci zdravého životního stylu a rádi trávíte svůj čas v kuchyni přípravou zdravých jídel a nápojů, máme pro vás tip na pomocníky, kteří přípravu vašich zdravých pokrmů usnadní.

Připravte si čerstvý domácí chléb

Díky domácím pekárnám zvládne dnes upéct chleba úplně každý. Stačí dle zvoleného programu a pokynů v návodu nadávkovat kvasnice, mouku, vodu, sůl a tuk. Anebo ještě jednodušeji – pouze přidáte předpřipravenou směs. Pekárna Panasonic SD-ZB2512 zajistí i optimální množství dávky droždí s přesným načasováním. Využít můžete i dávkovač hrozinek a oříšků, který nadávkuje ingredience tak, aby byly rovnoměrně rozprostřeny v bochníku. Díky teplotnímu snímači venkovní teploty (ano čtete správně – venkovní teploty) pekárna upravuje vhodně podmínky uvnitř tak, aby kynutí bylo za jakýchkoliv podmínek v místnosti dokonale provedené. Výsledkem je tak vždy stejně kvalitní a chutný chleba, který jde jednoduše z pekárny vyndat. Pekárna Panasonic SD-ZB2512 je navíc schopná vyrobit i domácí marmeládu, takže si na váš chleba budete mít i co namazat. Stačí pouze zvolit program na marmeládu, do dávkovače nasypat želírovací směs a do hlavní nádoby čerstvé ovoce. Zbytek zvládne pekárna zařídit za vás.

Ovocné šťávy

Čerstvě vymačkané ovocné šťávy, plné vitamínů, jsou skvělé na posílení imunity, obzvláště v zimních měsících. Stačí pouze vybrat libovolné ovoce či zeleninu a ten pravý stroj, který vám šťávu vyrobí. Pro ty, kteří kladou důraz na zdravý životní styl, přišel Panasonic s inovativním řešením. Pomalý odšťavňovač Panasonic MJ-L500 je vybaven speciálním šroubem a tím pádem neničí vysokou teplotou důležité živiny na rozdíl od ostatních odšťavňovačů. Šroub se při stlačování surovin otáčí nízkou rychlostí 45 ot./min, takže se živiny nezničí vysokou teplotou způsobenou třením. Jde o velmi účinný způsob, jak zachovat hodnotné živiny. S pomalým odšťavněním se vám také nemůže stát, že se vám jednotlivé složky šťávy oddělí od sebe, což se děje u vysokorychlostních odšťavňovačů. Vrhněte se do světa čerstvých šťáv a ucítíte ten chuťový rozdíl mezi kvalitou výsledku Panasonic MJ-L500 a kupovanými a přislazovanými šťávami.

Tipy na zdravé pomocníky do kuchyně

..
.. | Zdroj: Panasonic
..
.. | Zdroj: Panasonic
..
.. | Zdroj: Panasonic
..
.. | Zdroj: Panasonic
..
.. | Zdroj: Panasonic

Doporučujeme

Načíst další články