...

... Zdroj: archiv

Test osobnosti: Řídíte se rozumem, nebo srdcem?

Chvíli se dívejte na obrázky nahoře. Který se vám líbí nejvíce? Měsíc a vlny vám napoví, kam směřujete a jaký jste typ osobnosti. Ovlivňují vás emoce, nebo spíš spoléháte na rozum? Znáte své silné a slabé stránky?

1.

...
... | Zdroj: archiv

Tento obrázek volí kreativní, ambiciozní osoby s velkou fantasií. Pokud jste si ho vybrali, máte velké plány do budoucnosti a nejste rádi, když je musíte měnit. V lásce a přátelství jste věrný člověk. Máte všechny předpoklady pro úspěch v podnikání.

Pokračování 2 / 4

2.

...
... | Zdroj: archiv

Tento obrázek si vybírají silné osobnosti, které jsou ale ovlivňovány emocemi. Rozhodování mezi srdcem a mozkem je vždycky těžké. Nejpodstatnějšími vlastnostmi jsou upřímnost, štědrost a laskavost. Jste ochotni se měnit, pokud to přinese užitek ostatním, a chcete, aby se s vámi všichni cítili dobře.

Pokračování 3 / 4

3.

...
... | Zdroj: archiv

Milujete učení, jste zvědaví na to, co vás obklopuje, a rádi čtete. Máte dobrou intuici a to vám pomáhá vyřešit problémy. Jste přátelští a můžete pracovat v kolektivu, ale jste raději, když je po vašem. Ve všem chcete být nejlepší a na úspěch ostatních trochu žárlíte.

Pokračování 4 / 4

4.

...
... | Zdroj: archiv

Ctnosti, kterými vynikáte, jsou klid a trpělivost. Tváří v tvář problémům nikdy nepropadáte panice a trpělivě hledáte řešení. Rádi zkoumáte svět. Jste schopni dělat několik věcí najednou. Pozor ale, abyste ve své touze po novotách nezanedbávali svou rodinu. Štěstí se většinou skrývá uvnitř, ne venku.