Test osobnosti: Řídíte se rozumem, nebo srdcem?

7. února 2021 • 06:00
 • Test osobnosti: Řídíte se rozumem, nebo srdcem?

  Chvíli se dívejte na obrázky nahoře. Který se vám líbí nejvíce? Měsíc a vlny vám napoví, kam směřujete a jaký jste typ osobnosti. Ovlivňují vás emoce, nebo spíš spoléháte na rozum? Znáte své silné a slabé stránky?

   

  1.

  ... ... Autor: archiv

  Tento obrázek volí kreativní, ambiciozní osoby s velkou fantasií. Pokud jste si ho vybrali, máte velké plány do budoucnosti a nejste rádi, když je musíte měnit. V lásce a přátelství jste věrný člověk. Máte všechny předpoklady pro úspěch v podnikání.

 • 2.

  ... ... Autor: archiv

  Tento obrázek si vybírají silné osobnosti, které jsou ale ovlivňovány emocemi. Rozhodování mezi srdcem a mozkem je vždycky těžké. Nejpodstatnějšími vlastnostmi jsou upřímnost, štědrost a laskavost. Jste ochotni se měnit, pokud to přinese užitek ostatním, a chcete, aby se s vámi všichni cítili dobře.

 • 3.

  ... ... Autor: archiv

  Milujete učení, jste zvědaví na to, co vás obklopuje, a rádi čtete. Máte dobrou intuici a to vám pomáhá vyřešit problémy. Jste přátelští a můžete pracovat v kolektivu, ale jste raději, když je po vašem. Ve všem chcete být nejlepší a na úspěch ostatních trochu žárlíte.

 • 4.

  ... ... Autor: archiv

  Ctnosti, kterými vynikáte, jsou klid a trpělivost. Tváří v tvář problémům nikdy nepropadáte panice a trpělivě hledáte řešení. Rádi zkoumáte svět. Jste schopni dělat několik věcí najednou. Pozor ale, abyste ve své touze po novotách nezanedbávali svou rodinu. Štěstí se většinou skrývá uvnitř, ne venku.

Autor: neo
Klíčová slova:  test
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy