hádka

hádka Zdroj: iStock

Špatné vlastnosti podle horoskopu: Kdo lže, žárlí, je nevěrný nebo nebezpečný?

Sluneční znamení toho může hodně napovědět o našich dobrých vlastnostech, ale i o těch špatných. Právě na negativní charakterové rysy jsme se podívali. Jak jste na tom podle horoskopu vy a vaše okolí?

Vyberte špatnou vlastnost:lenostlhaníodkládání povinnostíposedlost zločinemnáladovostnamyšlenostnebezpečnostnestálostsklony k nevěřevýbušnostžárlivost

Žárlivost

Některé lidi ovládá žárlivost každý den, jiní tolik nežárlí. Je spousta důvodů, proč žárlíme. A hodně záleží na tom, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Jak to tedy máte se žárlením vy?

Lhaní

Která znamení ráda zalžou, a pro která je lež naprosté tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné. Zjistěte, jak to máte v tomto směru vy.

Sklony k nevěře

Některá znamení zvěrokruhu podlehnou sexuálnímu pokušení snadněji než jiná. Které znamení patří mezi nejvěrnější, a komu naopak nedělá vůbec žádný problém užívat si i v cizí posteli?

Nebezpečí

Nebudeme si lhát do kapsy. Všichni lidé nejsou slitovní andělé a některá znamení mají moc a vliv až příliš ráda. Na koho si dát pozor?

Lenost

Samozřejmě, že každý z nás si čas od čas rád zalenoší na gauči u televize, ale některá znamení mají tendenci lenošit neustále. Která to jsou? A která jsou naopak nejpracovitější?

Posedlost zločinem

Násilí přitahuje lidstvo napříč žánry nejen na obrazovce a na plátně. Jsou ale lidé, kteří jsou zločinem posedlí víc než jiní. Chtějí o vraždách hovořit, spekulovat, a dokonce se pokouší o vlastní vyšetřování.

Odkládání povinností

Jsou lidé, kteří úkoly řeší ihned a všem problémům se postaví čelem. Druhá skulina lidí by nejraději každou činnost odkládala na další den, za týden či za měsíc. Kam patříte vy?

Výbušnost

Každý z nás se někdy rozčilí, někdo ale podléhá vzteku snadno a nedokáže se ovládat, jiný je skutečný mistr v sebeovládání. Jak jste na tom vy?

Náladovost

Náladový člověk se nerozmýšlí, když zareaguje na nějakou situaci, a obvykle prožívá každou emoci velmi intenzivně. Těchto pět znamení zvěrokruhu jsou svou náladovostí pověstných.

Namyšlenost

Sebevědomí je úžasná vlastnost, když ho máme přiměřeně. Někteří z nás ho mají ale až moc a chovají se doslova nafoukaně. Kterých pět znamení zvěrokruhu je nejnamyšlenějších?

Nestálost

Podle astrologie se některá znamení ve vztazích mnohem snadněji nudí než ta ostatní. Zjistěte, zda i vy patříte do seznamu těch, které velmi brzo každý vztah omrzí. Odpověď vám dá vaše sluneční znamení.

Doporučujeme

Načíst další články