Soutěžte s Shell

Soutěžte s Shell Zdroj: Shell Czech Republic a.s.

Soutěž: Vyhrajte kurz vaření s Filipem Sajlerem

Jaké je vaše nejlepší jídlo na cesty? A chutnalo by i jiným řidičům? A co by na něj řekl známý šéfkuchař Filip Sajler?

Síť čerpacích stanic Shell nabízí řidičům v ČR nový koncept občerstvení. Je v něm obsaženo všechno, co na cestách potřebujete: výborné jídlo připravené z čerstvých surovin, kvalitní káva na povzbuzení, fresh bar plný energie a příjemné posezení pro chvilku odpočinku.

Tak jako si společnost Shell zakládá na kvalitě paliv, klade nároky i na občerstvení, jež nabízí. Proto se spojila s šéfkuchařem Filipem Sajlerem, který pro ni připravil receptury a sestavil menu. Najdete na něm mimo jiné i lákavé, čerstvé a chuťově vyladěné bagety, kvůli kterým prostě stojí za to zastavit.

A jaký je váš recept?

Pochlubte se a pošlete nám recept na bagetu či obložený chléb - zkrátka jakékoliv jídlo rychlé na přípravu, které si můžete vzít s sebou a něco vydrží, jídlo, které byste si rádi dali na cestách. Porota v čele s Filipem Sajlerem vybere a odmění 10 nejlepších. První tři se mohou těšit na kurz vaření s Filipem Sajlerem.

Kurzy se konají v Gourmet Academy – prémiové škole vaření, která spolupracuje s nejlepšími lektory a disponuje špičkovým vybavením. Kurzy tu probíhají v komorní atmosféře a s individuálním přístupem, zdokonalit se tu mohou zkušení kuchaři, začátečníci, ale i děti a náctiletí. Více na Gourmetacademy.cz.

Recepty a fotografie posílejte do 16. 11. 2018 na e-mailovou adresu so[email protected] a nebo prostřednictvím formuláře dostupného zde.

Pořadatelem soutěže je společnost Shell Czech Republic a.s., soutěž technicky zajišťuje CZECH NEWS CENTER a.s. Kompletní pravidla najdete tady.