Přitažlivost podle znamení: Kdy vám to nejvíc sluší?

13. prosince 2020 • 06:00
 • Přitažlivost podle znamení: Kdy vám to nejvíc sluší?

  Jsou dny, kdy na vás mohou ostatní oči nechat, i když jste se moc nesnažila? A naopak – někdy můžete vyzkoušet cokoliv a cítíte, že to nefunguje? Do fyzického těla se promítá vaše spokojenost. Sebelepší make-up nezakryje smutek nebo zlost. Kdy vám to sluší nejvíc podle vašeho znamení zvěrokruhu? Co dělat, abyste byli nejpřitažlivější?

  Beran 

  Beran Beran Autor: iStock

   

  Berani, vy vypadáte nejkrásněji tehdy, když pokoříte výzvu a uspějete nad vaše očekávání. Milujete totiž vítězství, a především milujete úspěchy ve věcech, které od vás druzí neočekávají. Stále zvyšujete laťku sami pro sebe a hrdost, že jste to dokázali, se odrazí ve vaší tváři.

   

   

   

   

   

 • Býk

  Býk Býk Autor: iStock

   

  Býkům to nejvíc sluší v příjemném a přátelském prostředí mezi lidmi, které mají rádi. Pak vypadají úžasně a neodolatelně. Pokud chcete někoho oslnit, pak bude vaše krása viditelná především na různých svátcích, oslavách a rodinných sešlostech – prostě tam, kde se cítíte dobře, kde se dobře jí a kde jste šťastní.

   

   

   

   

 • Blíženci

  Blíženci Blíženci Autor: iStock

   

   

  Blíženci jsou nejzářivější i na pohled tehdy, když jsou v prostředí, kde se může hodně diskutovat a vyměňovat názory. Vzdělanost a znalosti vypadají u Blíženců dobře a přidávají jim na přitažlivosti. Zdá se, že nejkrásnější jsou Blíženci ve chvílích, kdy jsou intelektuálně stimulovaní.

   

   

   

 • Rak

  Rak Rak Autor: iStock

   

  Už jste viděli lidi, kteří vypadají krásně, když jsou zamilovaní? Tak to jsou zcela rozhodně Raci. Když jsou zamilovaní, jejich oči dostanou jinou barvu a prosvětlují je zevnitř. Jejich úsměv je oslňující a Raci vyzařují štěstí. A úžasné je, že ten, do koho je Rak zamilovaný, ani nemusí být ve stejné místnosti, vždycky vyzařuje lásku.

   

   

   

   

   

 • Lev

  Lev Lev Autor: iStock

   

  Lvi jsou jedni z mála, kteří upoutají pozornost téměř každého a téměř pokaždé. Obvykle dobře vypadají, jsou dobře upraveni a taky vyzařují dostatek sebevědomí, což z nich dělá atraktivní jedince. Jakmile vstoupí do místnosti, všechny oči se na ně upřou. A když se na ně lidé dívají, jsou pak ještě krásnější.

   

   

   

   

   

   

 • Panna

   

   

  Panna Panna Autor: iStock

   

  Pannám to nejvíc sluší, když znají odpovědi na všechny otázky, na něž neumí nikdo jiný přijít. Jsou hrdé na to, že ony to vědí, a mají rády, že mohou předvést svoje znalosti. Mít všechny odpovědi v rukávu je nejlepší pocit, který z nich dělá zvláštní a okouzlující bytosti.

   

   

   

   

 • Váhy

   

  Váhy Váhy Autor: iStock

   

  Váhy jsou nejzářivější a nejkrásnější tehdy, když jsou s přáteli. Zvláštní pozornost věnují přípravě a cítí se zvláště dobře, když jsou ve společnosti lidí, kteří je chápou a milují. Chtějí, aby se všichni kolem nich cítili šťastně, a pokud to tak je, sluší jim to stokrát víc.

   

   

   

   

 • Štír

  Štír Štír Autor: iStock

   

  Štíři, pravděpodobně pro vás není žádným překvapením, že když děláte něco intenzivně a vášnivě na plný plyn, jste taky nejpřitažlivější. A to i tehdy, když se cítíte naštvaní, je to zvláštní kombinace všech emocí, které z vás dělají extrémně nádhernou bytost. Vaše vášně jsou to, co vás činí přitažlivými.

   

   

   

 • Střelec

  Střelec Střelec Autor: iStock

   

  Střelci jsou nejkrásnější tehdy, když se nadchnou pro něco nového. Prosazujete nasávání nových informací, změny, náročné filozofie, cizí zvyky a tradice. Nemáte rádi nudu a trvání na starém, takže pokud chcete vzkvétat i fyzicky, musíte jít prostě neustále za dobrodružstvím.

   

   

   

   

 • Kozoroh

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou nejatraktivnější, když se smějí a uvolní se. Jsou totiž velcí dříči a workoholici, což rozhodně na přitažlivosti nepřidává. Musíte se uvolnit, zbavit se rezervovanosti a popustit uzdu přirozenému chování. Pak budete působit osvěžujícím dojmem a taky vám to bude slušet.

   

   

   

   

   

 • Vodnář

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

   

   

  Vodnáři vypadají nejlépe, když mohou fantazírovat a představovat si, co asi přinese nový den. Vodnáři milují nevědění a jejich optimistický přístup k životu z nich dělá krásné bytosti.

   

   

   

 • Ryby

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

  Ryby jsou citlivé a emocionální duše, díky čemuž by mohly samy o sobě být neuvěřitelně přitažlivé. Nejvíc jim to ale sluší tehdy, když dělají něco kreativního. Ať už malují, píšou, pracují rukama – je to jedno, díky jejich energii budou vypadat doslova úžasně.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši
Klíčová slova:  horoskopkosmetikazvěrokruh
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy