(fáma) Emma Watson

(fáma) Emma Watson Zdroj: shutterstock.com

(fáma) Cara Delevinge
.
3
Fotogalerie

Princ Harry a jeho ženy. Stále hledá tu pravou?

Ať je to známá osobnost, wannabe star anebo stydlivá introvertka - partnerka zrzavého Windsora prostě zostřenému zájmu veřejnosti neunikne. To bohužel pohřbilo nejeden jeho vztah. Přežije ten současný?

Narodil se před dvaatřiceti lety ve znamení Panny, cudnost ale není jeho silná stránka. Ve frontě na britský trůn je až pátý v pořadí, a tak se konvencemi nikdy moc netrápil. Užíval si života bohatého playboye a jeho usedlejší příbuzní se párkrát orosili při pohledu na stránky bulváru s Harryho polonahými fotkami. Už se ale naučil, jak s médii udržovat korektní vztahy a nebrat si každý bulvární rýpanec. A taky trochu zkrotnul.

S opileckou image se loučí, pověst nezdolného lovce žen se ho však stále drží. Co mu chybí na fyzické kráse, to dohání smyslem pro humor, živočišností a charizmatem. Náručí mu prošel zástup zapomenutelných modelek, ale poznal i fatální zamilovanost a zlomené srdce. Našel teď konečně tu pravou? Na jaře ještě tvrdil, že chce svůj čas věnovat práci a charitě. Samozřejmě by se však nebránil, kdyby potkal dívku svých snů. V září už naznačoval, že je připravený se usadit. A na Halloween přišlo překvapení - herečka Meghan Markle.

Pokračování 2 / 4

Všechny Harryho ženy

Kdo byly jeho přítelkyně a milenky a proč to nedotáhly ke statusu snoubenky? Vezmeme to od konce. Od roku 2014, kdy skončila jeho poslední seriozní známost, měl trochu nepřehledné období, kdy se po jeho boku střídaly přitažlivé společnice jako panenky na orloji, žádná ovšem nepůsobila jako někdo, koho by chtěl představit babičce Alžbětě. I když mezi nimi byly i majitelky modré krve. Třeba Enayat Younes. Dcera egyptského podnikatele s rodokmenem táhnoucím se k panovnické rodině uvízla v princově hledáčku v klubu ve španělském Sotogrande, kde trávil volno. Konec dovolené ale znamenal konec zábavy. Nebo řecká a dánská princezna Maria Olympia. Půvabnou teenagerku mu měla dohodit sestřenice Beatrice, Harryho mluvčí to však označil za nesmysl.

Alžbětě by asi nevadila ani Emma Watson. Herečku z Harryho Pottera mu přiřkl bulvár v únoru 2015 jen na základě spekulací nad pár akcemi, kde se vyskytovali oba dva. Emma to smetla doporučením: „Nevěřte všemu, co se kde píše." Zato existují důkazy o líbačce se sedmadvacetiletou Camillou Thurlow. Když se s Harrym vlnili v obětí v klubu Tonteria v Chelsea, nešlo si jich nevšimnout. Bývalou Miss Edinbourgh, která pracuje v charitě, Harrymu představila Beatrice. Pozval ji párkrát na rande a koncem srpna ji vzal na jachtu do Saint Tropez. Koncem léta se ale okouzlení rozplynulo a Harry si na oslavu třicetin pozval radši bývalou polovičku Cressidu Bonas.

(fáma) Emma Watson
(fáma) Emma Watson | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 3 / 4

Ve spárech drben

S Cressidou ho seznámila sestřenice Eugenie v květnu 2012. Sedmadvacetiletá dcera továrníka a vnučka hraběte vypadala jako ideální trefa. Vztah s Cressidou přežil Harryho extempore v Las Vegas, kde hrál s partou krasavic svlékací biliár, i jeho dvacetiměsíční vojenskou službu v Afghánistánu. Po dvou společných letech ho Cressida poprvé doprovodila na oficiální akci, což rozpumpovalo spekulace o zasnoubení, jenže měsíc poté byl konec.

Harry měl během té doby, někdy v létě 2013, stihnout taky něco s VIP modelkouCarou Delevingne, ale spíš si ji někdo spletl s Cressidou a není v tom nic víc než společné mejdany. Cara mu sice posílala rajcovní esemesky, ale Harry svou kamarádku dobře zná, takže hned poznal, že byla zrovna opilá a dělala si srandu.

Pokračování 4 / 4

Nejvážnější to bylo s Chelsy

Nejvážnější to zatím bylo s blonďatou právničkou Chelsy Davy, s níž to táhnul do roku 2011. S Chelsy Davy to Harry vydržel sedm let od roku 2004 do 2011. Vlastně spíš nevydržel, pořád se scházeli a rozcházeli. Chelsy, dcera jihoafrického podnikatele narozená v Zimbabwe. Poznali se za jeho studií na Etonu, ale pár utvořili až v roce 2004, když se před začátkem univerzity vydal na zkušenou do Afriky. V interview ke svým 21. narozeninám se vyznal, jak je Chelsy úžasná, ale taky jak se trápí kvůli drbům, které o nich kolují. Po třech letech jí došla trpělivost s jeho divokým životním stylem, ačkoli uvěřila, že ta fotka v bulváru, na které rozjařený Harry na party tiskne ňadra moderátorky Natalie Pinkham, pochází z doby, kdy s Chelsy ještě nechodil. Noviny psaly, že je konec.

Tehdy to spravil omluvný lísteček v pugétu za 150 liber. Aby Chelsy dokázal, že mu na ní záleží, představil ji Harry královně a vzal ji na dovolenou na Mauricius. Jenže se dozvěděla, že se Harry líbal s o 13 let starší televizní hvězdičkou Catherine Ommanney. Následovaly další dva rozchody a v květnu 2011 si řekli definitivní Good-bye. Přitom ji ještě v dubnu vyvedl jako svou „plus jedničku" na svatbu Williama s Kate a pošeptal jí: „Jsi na řadě." Už v minulosti, většinou když měl upito, jí naznačoval cosi o ženění. Chelsy však tuhle možnost vyloučila: „To není život pro mě." Nechtěla být přívěskem aristokrata. Měla v plánu rozvíjet svou právní praxi a nemínila se obětovat jako Kate. Pozornost, která jí byla věnována, jí nebyla příjemná. Došlo jí, že by se jí nikdy nezbavila.

A ta poslední Meghan

Jak se s útoky na soukromí srovná Meghan, je zatím nejisté. Ať už se ale Harryho životní partnerkou stane ona nebo kterákoli jiná, je jedno, jestli bude blond, nebo bruneta a zda bude mít modrou krev, Oscara či diplom z Oxfordu. Musí mít hlavně kuráž, sebevědomí, soudnost a hroší kůži.

Článek připravil časopis OK! Magazine.