Princ Harry a jeho ženy. Stále hledá tu pravou?

Ať je to známá osobnost, wannabe star anebo stydlivá introvertka - partnerka zrzavého Windsora prostě zostřenému zájmu veřejnosti neunikne. To bohužel pohřbilo nejeden jeho vztah. Přežije ten současný?

Narodil se před dvaatřiceti lety ve znamení Panny, cudnost ale není jeho silná stránka. Ve frontě na britský trůn je až pátý v pořadí, a tak se konvencemi nikdy moc netrápil. Užíval si života bohatého playboye a jeho usedlejší příbuzní se párkrát orosili při pohledu na stránky bulváru s Harryho polonahými fotkami. Už se ale naučil, jak s médii udržovat korektní vztahy a nebrat si každý bulvární rýpanec. A taky trochu zkrotnul.

S opileckou image se loučí, pověst nezdolného lovce žen se ho však stále drží. Co mu chybí na fyzické kráse, to dohání smyslem pro humor, živočišností a charizmatem. Náručí mu prošel zástup zapomenutelných modelek, ale poznal i fatální zamilovanost a zlomené srdce. Našel teď konečně tu pravou? Na jaře ještě tvrdil, že chce svůj čas věnovat práci a charitě. Samozřejmě by se však nebránil, kdyby potkal dívku svých snů. V září už naznačoval, že je připravený se usadit. A na Halloween přišlo překvapení - herečka Meghan Markle.