Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Přečtěte si spolu s dětmi Zimní pohádky

Hledáte nové příběhy pro vaše děti? Máme pro vás skvělý tip. Poznejte spolu s námi novou knihu, která se zalíbí rodičům i dětem po každé stránce. Kniha Zimní pohádky je totiž psaná speciálním písmem pro dyslektiky.

Takové Zimní pohádky jste ještě nečetli

V dnešní době je mnoho dětí, které mají problémy se čtením a i z toho důvodu ho často odmítají. A to je velká škoda. Značka Harmony se rozhodla pomoci těmto dětem a přichází s knižní novinkou s názvem Zimní pohádky. Každý příběh je psaný speciálním písmem Dyscont. Vytvořil ho Martin Pyšný, který sám trpí dyslexií, a jeho problémy s učením ho motivovaly vytvořit písmo, které se čte o něco jednodušeji. Zimní pohádky vás provedou čtyřmi příběhy s krásnými ilustracemi. Poznáte neposlušného vojáčka, lišku a její novou kamarádku, sněhuláčka, kterému byla zima, a nakonec krále, kterému se splnil jeho velký sen. V knize navíc najdete i společenskou hru s postavičkami z příběhů. Když přijdete do cíle, ocitnete se v zimním království. Další zajímavé dobrodružství najdete i na stránce Harmony v sekci Pohádky.

S Harmony je zima plná dárečků

Knihu Zimní pohádky můžete vyhrát na facebookové stránce nebo na instagramovém profilu Harmony, a to každé pondělí až do konce ledna 2023. Značka Harmony si v rámci zimní soutěže připravila i další skvělé dárečky. Kromě knihy můžete vyhrát i produkty v novém zimním kabátě. Těšíte se na tuto zimní limitku? Sledujte profily značky Harmony a dozvíte se víc.