Pražané a Brňané pozor – rozvlňte na podzim svoje tělo v rytmu tance!

Prezentace klienta |  27. září 2019 • 00:00
• Foto: PNM International

Víte, na čem se shodují všichni účastníci známé TV soutěže StarDance? Tanec jim změnil život. A když už jednou tančili, zůstávají věrni tanečnímu parketu i dlouho po odvysílání série. Není se čemu divit. Tanec je pozitivní energie, umí rozproudit krev, posiluje tělo i sebevědomí, je součástí zdravého životního stylu. A hlavně, když tančíte, cítíte se šťastní a v pohodě. A tanečního partnera nepotřebujete! Otázka na tělo zní: V jakém rytmu rozvlníte své tělo vy?

Poradili jsme se s odborníky z Centra Tance. Mají pod svou střechou více než 20 let zkušeností, 60 tanečních stylů a 100 profesionálních instruktorů a lektorů tance. Nenecháme vás tápat.

· Nejen pro svůdnice a lvy salónů – salsa, latina, flirt dance

· Pro klubové typy, co nechtějí jen sedět na židli – street dance

· Pro něžné povahy – orientální tance

Dravá a smyslná „latina“

Vášnivé a dynamické – přesně takové jsou latinskoamerické tance od rumby přes salsu až po jive. Taneční kreace lahodí oku a působí nesmírně atraktivně. Ač se to nezdá, tanec je pořádná dřina. Odměna v podobě pevného a pružného těla a skvělé fyzické kondice vás však nemine. Kromě párových lekcí se konají i ty sólové, na kterých pilujete správnou techniku, učíte se nové kroky a variace bez tanečního partnera. Tak přestaňte hledat výmluvy, že sama tančit nemůžete, a přijďte se rozhýbat v bocích.

Dynamický street dance

Chcete-li vyzkoušet něco neotřelého, pak se zbavte předsudků a vyrazte na lekci moderního a dynamického street dance. Že už nepatříte mezi teenagery? To vůbec nevadí, stačí, když jste zůstali duchem mladí, líbí se vám moderní hudba a nebojíte se výzev. Při hip hopu, dancehall, shuffledance a dalších pouličních tancích si dobijete energii a vypustíte emoce, které se ve vás bouří. Tyto styly podporují individualitu, a proto velkou roli – kromě jasně dané choreografie – sehrávají i vaše osobní pocity, osobnost a nálada. Dopřejte si trochu netradičního omlazení.

Tanec s vůní Orientu

Orientální „břišní“ tance se rovněž těší velké oblibě. Bez obav a beze studu se do něj mohou pustit ženy s plnějšími křivkami, které rázem zjistí, jak přirozeně, elegantně a snadno mohou ze svých skrývaných kilogramů udělat přednosti. Tento tanec formuje postavu – zpevňuje břišní svalstvo, formuje boky a hýždě, odbourává stres. Zkrátka velmi pozitivně působí na zdraví a podtrhuje krásu tanečnice. Lékaři ho často doporučují jako terapii a přírodní cestu k otěhotnění.

A ještě pár dalších důvodů k tanci

Tanec posiluje tělo i ducha a zvyšuje sebedůvěru. Přesvědčte se o tom sami a vyrazte do Centra Tance, které najdete v Praze a v Brně. Nabízí široký rozsah tanečních stylů a kurzy vedou zkušení profesionálové, kteří ve svém oboru už ledaco dokázali. Navíc se v příjemném a přátelském prostředí dočkáte pozornosti, o kterou stojíte. Naučí vás tančit, vnímat své tělo jako nástroj sebepoznání. Na každé lekci vyplavíte tolik endofinů (hormonů štěstí), že svou báječnou náladu budete moci rozdávat.

www.centrumtance.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy