Video placeholde

Pomozte nám najít vítězku! Kdo se stane Maminkou roku 2020?

Už příští týden ve středu bude vyhlášení soutěže Maminka roku. 2. prosince dojde k nejoriginálnějšímu vyhlášení v historii soutěže a vy u něho díky přenosu můžete být také a dokonce svým hlasováním rozhodnout, kdo nakonec vyhraje.

Kdo bude Maminka roku? Devět finalistek se ve středu 2. prosince od sedmi večer utká na netradičním večeru o titul Maminka roku 2020.

Rádi bychom uspořádali klasické vyhlášení se spoustou hostů, objetí a lidské blízkosti, bohužel to kvůli pandemii nejde. Přesto věříme, že to i tak bude krásné! Pozvali jsme všechny finalistky a porotu do pražského Chateau Havel, a vy se tak můžete těšit na hodně netradiční finále!

Přímý přenos můžete sledovat na webu maminka.cz on-line a přitom poslat hlas své favoritce. Každý hlas se počítá. Už příští středu.

Hledáme Maminku blogerku, Maminku podnikatelku a Maminku hrdinku roku 2020. Odborná porota, složená ze zástupců inzertních partnerů soutěže, redakce časopisu Maminka a VIP patronek, vybere vítězku z každé kategorie.

Absolutní vítězka soutěže Maminka roku 2020 vzejde z hlasování diváků přímo během slavnostního večera – během živého přenosu se dozvíte, jak posílat hlasy mamince, které vítězství přejete ze všech nejvíc. A věřte nám, není to lehké rozhodování, všechny jsou skvělé! TADY se můžete podívat na jejich medailonky.

Finálové hlasování a samotné slavnostní vyhlášení soutěže proběhne 2. prosince 2020. Vítězky soutěže Maminka roku 2020 získají ceny v celkové hodnotě 800 000 korun. Všem finalistkám držíme palce.

Doporučujeme

Načíst další články