...

... Zdroj: Shutterstock

Nemoci podle znamení: Střelcům hrozí problémy s očima a Beranům bolesti hlavy

Slýcháte často od Raků, že se na sluníčku hned spálí, a nevěříte jim to? Pak byste měli změnit názor. Toto znamení je náchylnější na sluníčko. Každé znamení má svou zdravotní slabinu, se kterou se musí potýkat. Zjistěte, jaká je ta vaše.

Pokračování 2 / 13

Beran

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 3 / 13

Býk

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 4 / 13

Blíženci

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 5 / 13

Rak

...
... | Zdroj: Shutterstock

Rak by měl být pečlivý a starat se pořádně o svou pokožku, která je pro něj ta nejdůležitější. Raci jsou citlivá znamení, a tak je hmat, pro který je kůže hlavním orgánem, to nejdůležitější, co mají. Často jim ale hrozí různá kožní onemocnění. Na druhou stranu jejich pokožka je tak silná, že všechny potíže vždy ustojí.

Pokračování 6 / 13

Lev

...
... | Zdroj: Shutterstock

Temperament Lva je dobře známý! Vždy jde do všeho se vší vervou a vášní, což se ale může podepsat neblaze na jeho zdraví. Proto by si všichni ohniví Lvi měli dát pozor na problémy se srdcem a krevním oběhem. Jejich slabým místem je také zrak, měli by si jej chránit proti infekcím. Panna je jedno z nejjemnějších, a tak i nejzranitelnějších znamení. Kromě toho, že mají Panny poměrně slabý trávicí systém, a tak se často musí potýkat se zažívacími potížemi, hrozí jim i řada dalších onemocnění. Nejčastější jsou dýchací potíže, časté horečky, ale také psychické problémy. Dámy ve znamení Panny by měly být opatrné při početí, nezřídka má toto znamení problémy s otěhotněním.Podobně jako Panny jsou na tom se svým zdravím i Váhy. I ony se musí potýkat se zdravotními potížemi v oblasti trávení, obzvláště pak v oblasti střev. Nejsou tedy u nich neobvyklé zácpy, nebo naopak průjmy. Neklidné spaní mohou Vahám způsobit i potíže se štítnou žlázou. Dámy pak mnohem hůř prožívají své měsíční periody.Pokud holdujete nechráněnému pohlavnímu životu, pak byste si měli začít dávat pozor. Štíři jsou totiž náchylní k nemocem pohlavních orgánů. A to nejen těm sexuálně přenosným, ale i k zánětům močových cest. S tím souvisí i to, že ženy ve znamení Štíra mají občas problémy s otěhotněním, případně donošením dítěte. Často se u Štírů objevuje i ADHD.Střelci potřebují mít skvělý zrak, a pokud o něj pečují, pak patří k těm nejlepším. Ovšem pokud něco podcení, můžou se s potížemi potýkat celý život. Není toho moc, s čím by si Střelci museli lámat hlavu, to ale neplatí o modřinách – stačí se o Střelce jen tak lehce otřít a hned mu vyskočí modrák.Kozorozi by měli být velmi opatrní na své kosti a vůbec celý pohybový aparát, zvláště páteř. V případě, kdy se budou věčně hrbit, neposilovat kosterní svaly a nebudou jíst dostatek vápníku, může se u nich objevit některá z nemocí spojených s klouby a kostmi, jako je třeba artróza. Mimo to by si měli hlídat srdce a krevní tlak. Hlavním atributem Vodnářů jsou jejich ruce a nohy a vůbec jejich schopnost pohybu. Rozdíly jsou tu velmi markantní, protože Vodnáři jsou buď abnormálně šikovní, nebo naprosto leví a neohrabaní. Vodnáři by měli pečovat o své plíce a vyhnout se kouření, aby si je udrželi co nejdéle zdravé.Tvrzení, že je někdo zdravý jako rybička, zde příliš neplatí. Ne že by byly Ryby nějací choří jedinci, to vůbec ne, ale častěji se u nich objevuje srdeční arytmie. Pokud však tuto anomálii sledují a vědí o ní, můžou s tím bez problémů fungovat. Občas se také stává, že jsou Ryby psychicky labilnější, proto jejich občasné náladové výkyvy neberte vážně.

Pokračování 7 / 13

Panna

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 8 / 13

Váhy

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 9 / 13

Štír

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 10 / 13

Střelec

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 12 / 13

Vodnář

...
... | Zdroj: Shutterstock

Pokračování 13 / 13

Ryby

...
... | Zdroj: Shutterstock