MBA titul online z pohodlí domova a v češtině

Míra nezaměstnanosti českých matek je podle údajů OECD dvojnásobná v porovnání s bezdětnými. Kritickým okamžikem kariéry matky je především doba návratu z rodičovské dovolené. Ta je přitom skvělou příležitostí, jak si doplnit vzdělání, rozšířit kvalifikaci a zvýšit tak svoji cenu na pracovním trhu.

Ideální cestou je studium MBA, které mohou absolvovat uchazečky s VŠ vzděláním či maturitou a manažerskou praxí. Díky internetu a moderním technologiím přitom není nutné každý den chodit do školy, celé MBA studium je totiž možné absolvovat plně online. Studentka si tak sama může volit, kdy a jak intenzivně se bude vzdělávat.

Českou jedničkou v online MBA vzdělávání je Business Institut, který nabízí čtyři MBA online programy: Marketing a reklama, Strategický management, Management zdravotnictví a Management obchodu. Studentky mají přístup k modernímu e-learningovému systému s tisícovkami knih, studijních materiálů, přednášek a videí, mohou také online komunikovat s lektory a odborníky.

Roční studium je plně v češtině s akceptací slovenštiny a je zakončeno obhajobou závěrečné práce. Důležité je, že online MBA studium lze zahájit kdykoliv, neřídí se akademickým kalendářem, takže není důvod je odkládat a čekat.

MBA studiem v prestižním Business Institut prošlo více než 1100 absolventů, kteří tak získali znalosti a dovednosti, které mohli obratem uplatnit ve své praxi. Otevřeli se jim tak široké možnosti osobního i kariérního rozvoje, prokazatelně zvýšili svoji hodnotu na trhu práce a rozšířili si možnost pracovního uplatnění.

MBA titul je dokladem manažerských dovedností a mnoho zaměstnavatelů a personalistů kandidáty s MBA upřednostňuje. Je vhodný pro ženy na všech manažerských úrovních, ať už se chtějí posunout v kariéře výš či jen zvýšit svoji kvalifikaci a hodnotu pro zaměstnavatele.