Jednorožci, rosé i mega rty: Tyhle instagramové trendy budou příští rok out

Instagram je skvělý nástroj na sledování nejnovějších trendů. Ovšem jak poznamenala i samotná Rihanna, zpravidla je také jejich hřebíkem do rakve, neboť se skrze něj šíří příliš velkou rychlosti a brzy se okoukají. To se stalo osudným i následujícím šesti trendům, které jsme ještě nedávno milovali, ale s nimiž je teď načase se rozloučit. 

1. Jednorožci

Pastely, třpytky a věčný optimismus. To je trend jednorožců, který ovládl vše – od designu přes dorty a cappuccina až po trendy v líčení. Co si ale budeme povídat, je to trochu infantilní. Takže ano, blíží se rok 2018 a s ním i čas dospět.

2. Plameňáci

Další zvíře roku 2017, které jsme nejvíc milovali v jeho nafukovací podobě. Kdo letos neměl plameňáka u vody a nevyfotil se s ním, jako by ani na žádných prázdninách nebyl. Ale jak se říká, čeho je moc, toho je příliš. Příští rok s plameňákem klidně vycestujte, ale už se s ním tak okázale nefoťte.

#couplegoals 🦔🦔 @animalsdoingthings

Příspěvek sdílený Creature Cups (@creaturecups),Pro 6, 2017 v 10:27 PST

3. Dokonalé vlny

Rok 2018 bude obecně ve znamení návratu k přirozenosti, takže i objemné spirálové vlny odnese čas. Místo nich budeme chtít nosit vlny jemnější, přirozenější a spíše ve stylu „vstala a šla“.

4. Rosé

Rosé neboli růžové víno se v roce 2017 stalo oblíbeným guilty pleasure hodných holek, které si chtějí hrát na rebelky a vyjadřují to tričkem s nápisem Rosé All Day. Tak přesně tomu už odzvonilo. Růžové víno klidně pijte dál, jen bez zbytečných proklamací a hashtagů, prosím.

5. Matcha latté

Další nápoj, který se rychle stal instagramovým fetišem, protože hrášková barva v kombinaci s latté art je prostě fotogenická. Ale upřímně, matcha latté už má vrchol slávy za sebou. Milovníkům kávy stačilo ochutnat jednou a matcha nadšenci pro změnu testují, co dalšího se z tohoto zeleného prášku dá vyrobit.

I love you so matcha 🍵

Příspěvek sdílený samantha (@elleventy),Pro 6, 2017 v 7:34 PST

6. Příliš velké rty

Trend, který hrdě razila Kylie Jenner i její obdivovatelky, nehledě na to, jak děsně to vlastně vypadá. Naštěstí se v roce 2018 navrací přirozenost, takže si místo konturek a výplňových injekcí připravte rtěnky v nude odstínech i lesky na rty.

Red Velvet Holiday Lip Kit is officially available on KylieCosmetics.com 💋

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),Lis 22, 2017 v 3:24 PST