.

. Zdroj: iStock

Jaká je vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu?

Pokud věříte v astrologii, pak taky víte, že žádné sluneční znamení není dobré ani špatné. Každé má své pozitivní znaky, ale taky negativní. Co je ale ta nejlepší kvalita každého znamení? A co si o vás druzí opravdu myslí, jací jste?

Ať už je to cokoli, vždycky se najde něco, co druzí na vás obdivují a čím druhé okouzlujete. Může to být laskavost, fyzické kouzlo, kreativita. Která je ta nejlepší vlastnosti podle vašeho znamení?

Pokračování 2 / 13

Beran

.
. | Zdroj: iStock

Berani vždy doufají v to nejlepší a jsou si jistí, že to nejlepší taky dostanou. Jejich optimismus a neuvěřitelné nadšení pro všechno je taky jejich nejlepší vlastnost. Můžou se ponořit do jakéhokoli projektu s nadšením a nikdy je na jejich cestě nic nezastaví. Jejich pozitivita inspiruje ostatní, a to na nich taky mají druzí rádi nejvíc.

Pokračování 3 / 13

Býk

Býk
Býk | Zdroj: iStock

O Býcích se někdy říká, že jsou tvrdohlaví. Ale jejich tvrdohlavost jde ruku v ruce s loajalitou, takže Býkům můžete vždycky věřit. Vždy vás podrží a dostane z louže ven, když je potřeba. Býci nesnášejí změny a jejich nejlepší vlastnost je právě loajálnost.

Pokračování 4 / 13

Blíženci

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Blíženci jsou duální znamení, a tak trochu rozdvojená osobnost. Jedním z jejich znaků je i to, že Blíženec vždy přichází s novými a inovativními nápady. Pokud hledáte nejlepší vlastnost Blíženců, pak je to právě kreativita, kterou prokazují zejména při řešení úkolů. Díky tomu jsou taky pružní a velmi flexibilní.

Pokračování 5 / 13

Rak

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Hledáte-li rameno, na kterém byste se vyplakali nebo komu byste se svěřili, pak ho najdete v Rakovi. Raci mají přirozený soucit a empatii. Raci jsou dokonalými přáteli ve chvíli, kdy je potřebujete.

Pokračování 6 / 13

Lev

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Lvi mají přirozené charisma, což z nich dělá střed vesmíru, kamkoli přijdou. Milují dav a dav miluje je. Lvi se mohou zapojit do čehokoli a každého dokážou povzbudit. Pokud se ocitnete ve společnost Lva, pravděpodobně se budete dobře bavit. Jinými slovy, Lev je prostě hvězda a to doslova.

Pokračování 7 / 13

Panna

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Panny v sobě mají jedinečnou kombinaci tvořivosti, determinismu a perfekcionismu. Co se stane, když dáte tyhle rysy dohromady? Dostanete někoho s přirozeným talentem a snahou vydolovat co nejvíce ze svých schopností. Když Panna zjistí, že má talent pro psaní, hraní na nějaký hudební nástroj nebo něco jiného, bude tyhle schopnosti zdokonalovat, dokud nebudou nejlepší v tom, co dělají.

Pokračování 8 / 13

Váhy

.
. | Zdroj: iStock

Váhy jsou harmonické a věří silně ve spravedlnost. Chtějí, aby se věci děly skutečně spravedlivě a aby nikdo neměl pocit, že nedostal příležitost. Svůj smysl pro řád a spravedlnost využívají taky k hodnocení vlastního chování. Nikdy se nesnaží něco získat pro svůj vlastní prospěch, protože by to vyvolalo disharmonii.

Pokračování 9 / 13

Štír

.
. | Zdroj: iStock

Ať už jde o sex nebo jiné aspekty života, Štíři se do všeho vrhají s velkou vášní. A to zřejmě největší ze všech znamení zvěrokruhu. Vědí, co chtějí, a dokážou využít kouzlo své osobnosti ve svůj prospěch. Někdy můžou lidem ublížit, ale pokud jim na někomu skutečně záleží, jsou velmi loajální.

Pokračování 10 / 13

Střelec

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Ze všech znamení zvěrokruhu jsou Střelci největšími cestovali a taky svobodomyslnými lidmi. Důvodem je jejich nezávislý duch a přirozená zvědavost. To na nich taky ostatní obdivují. Chtějí neustále prozkoumávat, cestovat, objevovat nová místa i nové lidi. Život vidí obvykle jako velké dobrodružství a nemůžou se dočkat, až začne něco nového.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock

Kozorozi jsou dříči a jejich přístup k práce jim umožňuje dosáhnout jakéhokoli cíle, bez ohledu na okolnosti. Mají schopnost posoudit vše ze všech stran a pak se taky snáze rozhodnout či fungovat. Mají taky neuvěřitelnou sebekázeň, a právě tuhle vlastnost na nich ostatní obdivují. Sebekontrola jim umožňuje soustředit se na úkoly přesně bez toho, aby je něco rozptylovalo.

Pokračování 12 / 13

Vodnář

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Vodnáři inklinují k extrémní citlivosti, zvláště pokud jde o lidské utrpení. To může být způsobeno jejich obrovskou nezávislostí a svobodnou myslí. Cítí se volně, když jsou sami sebou, a chtějí, aby ostatní zažívali totéž. Kvůli tomu podávají bez obav svou ruku, když jsou svědkem nerovnosti nebo zneužívání, a dělají vše, co je v jejich silách, aby pomáhali bližním. A to je jejich nejlepší vlastnost.

Pokračování 13 / 13

Ryby

.
. | Zdroj: iStock

Ryby mají velkou fantazii a taky intuici, které jim umožňují vidět neuvěřitelné množství možností, pokud jde o cokoli. Nápady a kreativita plynou u Ryb stejně jako voda z kohoutku. Budou hledat věci, jako je malování, psaní, muzicírování a vždycky tak, že to budou dělat nenapodobitelným způsobem. To je taky důvod, proč bývají rády samy se svými myšlenkami.

Doporučujeme

Načíst další články