Jak vidí trendy podzimu Answear?

Podzim má mnoho podob. A když se zadaří, může být romantický i půvabný zároveň! Answear pro vás vytipoval trendy pro letošní podzim. Udělejte si pohodlí a nechte se inspirovat.

Nemusíte být jen vzorná holka!

Klasika je dobrá, ale klasika s vystrčenými drápky je ještě lepší. Rebel Calling je studentskou kolekcí, ale ve zcela jiné, nekonvenční verzi. Pařížský styl se zde mísí s rockovými vibracemi, asymetrie narušuje jednoduchost běžných košil a kožené textury se setkávají s éterickými šifony nebo měkkým úpletem. Zároveň se nevzdáváte ženskosti – všechny styly zdůrazňují postavu, ať už prostřednictvím vyšších podpatků, kožených pásků nebo volných šatů.

Základem Answear kolekce Rebel Calling jsou klasické barvy: bílá, černá a džínové odstíny, které byly posíleny červenou a výraznou kostkou. Všechny zmiňované nostalgické vzory vás seznámí s nadcházejícím podzimem. Roztrhané džíny, kožené sukně, rockové boty a trička s potiskem jsou odpovědí na rebelskou atmosféru. Výrazné prvky můžete kombinovat s klasickými bílými košilemi a plisovanými sukněmi, které v kolekci také nechybí.

Divoška v džungli města!

Chcete být dravé nebo ženské? Kolekce Wild in the City je must-have pro začátek podzimu. Kolekce je tu od toho, abyste si namíchaly stylizace přesně v souladu s vaším životním stylem. Práce, rande, zevling po městě, bláznivá party, tam všude kolekce podpoří váš styl. A přitom se nemusíte obávat ranního bezradného postávání před skříní. Dejte bye bye pocitu, že nemáte co na sebe.

V Answear kolekci Wild in the City najdete plisované sukně hladké i potištěné, šaty v mnoha stylech, včetně halenek, košil, blůz a svetrů, které zkrátka musíte mít pod podzimním kabátem. Vše se točí kolem klasických barev: bílá, černá a modrá džínovina. Paletu doplňují hnědé, béžové a karamelové odstíny.

Jedna z nejmódnějších barev této sezóny bude intenzivní oranžová. Wild in the City, to je dravost, proto nemůžou chybět zvířecí potisky, přičemž dominuje zebří motiv.

U Wild in the City se pamatuje i na doplňky: dámské boty, pumpy a kabelky vyrobené z kůže napodobující hadí či krokodýlí kůži.

Vplujte do příběhu plného tajemství a romantismu

Kolekce Western Story je nejnovější kolekcí značky Answear, která vám usnadní moderně zahájit další sezónu. Inspirací pro vytvoření této kolekce byl boho styl, jehož estetika přímo vybízí k nošení během prvních dnů babího léta.

Základem jsou vzorované šaty ze šifonu nebo viskózy, vyšívané halenky, košile a samozřejmě svetry i vesty s výraznou strukturou. Nechybí ani květinové motivy či lidové grafiky, které spolu s motivy paisley vytvářejí atmosféru starých časů, ale zároveň jsou v souladu se současnými trendy, které zazněly na přehlídkových molech.

Návrháři mysleli i na chladnější počasí, proto v kolekci nemohou chybět měkké bundy z plyšové kožešiny. Western Story je plná odstínů růžové, šedé a bílé, tvořící jemnou paletu dýchající romantismem. Burgundské prvky propůjčují zase nádech podzimu.

Kolekce Answear je vhodná na různé příležitosti. Můžete obměňovat vrchní kousky spolu s ostatními oděvy a vytvářet si tak rozmanité typy vrstvení. Milovnice nonšalantních a bezstarostných stylingů si v ní pro sebe určitě něco najdou. Popusťte uzdu fantazii, vyhrajte si s potiskem a barvami a získejte jedinečný vzhled. Stojí to za to!