Jak poznat nevěru podle horoskopu? Panny ochladnou, Štíři vás začnou urážet

31. května 2020 • 06:00
 • Jak poznat nevěru podle horoskopu? Panny ochladnou, Štíři vás začnou urážet

  Máte pocit, že váš partner něco tají nebo k vám není zcela upřímný? Má-li pokerovou tvář, za kterou dokáže skrýt cokoli, nemusíte ještě rezignovat. Každé sluneční znamení se projevuje určitými znaky, které vám prozradí, jestli váš partner lže nebo vám něco zatajuje.

   

  Beran Beran Autor: shutterstock.com

  Beran reaguje až moc agresivně v případě, že ho obviníte nebo když je skutečně vinen. Takže, pokud je váš partner opravdu naštvaný místo toho, aby se zasmál a chytil vás za ruku, má pravděpodobně důvod být naštvaný, protože skutečně něco provedl.

   

   

 • Býk

  Býk Býk Autor: shutterstock.com

   

   

  Když podvádí nebo něco tají Býci, začnou se chovat nejistě a začnou víc projevovat žárlivost, která už není roztomilá. To je příznak toho, že váš partner Býk něco skrývá.

 • Blíženci

  Blíženci Blíženci Autor: shutterstock.com

  Nekoukej se mi přes rameno! Jakmile tohle začne Blíženec říkat, je to podezřelé. Blíženci totiž svoje informace většinou před svým partnerem neschovávají. Skrývají je jen tehdy, když mají důvod něco skrývat.

   

   

   

 • Rak

  Rak Rak Autor: shutterstock.com

  Raci jsou rodinné typy, kteří rádi tráví spoustu času se svým partnerem. Když se ale najednou začne společným chvilkám vyhýbat a začne být tak trochu vzdálený, je tu něco, co vám nechce říct.

   

   

   

 • Lev

  Lev Lev Autor: shutterstock.com

   

   

  Lev, který něco skrývá, se začne chovat ještě víc pánovitě a začne používat argumenty, aby odvrátil pozornost od své nerozvážnosti nebo toho, co dělá za vašimi zády. Raději jde do souboje, aby zakryl svoje tajemství.

   

 • Panna

  Panna Panna Autor: shutterstock.com

  Nezajímá mě, co chceš. To je jasný důkaz toho, že muž ve znamení Panny má něco, co nechce, abyste zjistila. Panny jsou obvykle velmi citlivé a laskavé, takže ve chvíli, kdy se k vám začnou chovat chladněji a z hlasu a konverzace odstraní emoce, je zle.

   

   

   

   

 • Váhy

  Váhy Váhy Autor: shutterstock.com

  Proč mi nevěříš? Pokud vám položil váš partner několikrát tuhle otázku, je zřejmě důvod mu skutečně nevěřit. Váhy umí velmi dobře lhát, když cítí, že by něco mohlo prasknout. Muž ve znamení Váhy pak začne emocionálně manipulovat, aby vinu přehodil na vás.

   

   

   

   

 • Štír

  Štír Štír Autor: shutterstock.com

   

  Pokud něco skrývají muži Štíři, pak to dávají dost ošklivě najevo. Nerozpakují se vyslovovat kruté komentáře na vaši inteligenci či vzhled a můžete se vsadit, že právě tím se snaží rozptýlit vaše pochybnosti o jeho zbabělých skutcích.

   

   

 • Střelec

  Střelec Střelec Autor: shutterstock.com

  Muži Střelci se obvykle prozradí sami, respektive je prozradí jejich stopy. Pokud Střelec podvádí, můžete najít po kapsách telefonní čísla nebo na oblečení stopy jiné ženy.

   

   

   

   

 • Kozoroh

  Kozoroh Kozoroh Autor: shutterstock.com

  Ty mi máš co říkat. Když je Kozoroh nevěrný nebo vám lže, začne hrát hru na viníka a pokusí se přistihnout při lži vás. Jakmile se lež ještě neprovalila úplně, pak se k vám začne chovat méně důvěřivě i on sám.

   

   

 • Vodnář

  Vodnář Vodnář Autor: shutterstock.com

  Lživý Vodnář může působit velmi přesvědčivě, protože když lže, tváří se klidně a chladně jako okurka, i když se vám dívá do očí. Abyste ho přistihla při lži, musí dojít k citovému ochlazení, to je signál, že je něco špatně.

   

   

   

 • Ryby

  Ryby Ryby Autor: shutterstock.com

  Muže ve znamení Ryb obvykle hryže špatné svědomí, když lže. Jakmile vám z ničeho nic začne kupovat drahé dárky nebo dělat domácí práce navíc, může to být proto, že se cítí provinile.

   

   

   

Autor: aši
Klíčová slova:  nevěrahoroskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy