Hříšně sladké instagirls, do kterých se zamilujete

Denně nad ním strávíme v průměru 2 hodiny a neustálá potřeba sdílet naše životy vzrůstá s nedávno přidanou funkcí Insta Stories. Instagram se stal hlavním zdrojem naší inspirace, kterou neustále obohacují také účty blogerů a foodies, pro které je pečení a příprava sladkého nejenom vášní, ale už i profesí. Prohlédněte si výběr 6 nejsladších zahraničních účtů.

1. passionforbaking

Sladký účet autorky několika kuchařek, vášnivé cukrářky, hvězdy TV show a fotografky Manuely Kjeilen, která se ke svému snu doslova „propekla“. Pastelové barvy, vyšlehané krémy a nadýchané dezerty. To vše v kombinaci s legendárními kuchyňskými roboty značky KitchenAid vyfocené v krásné retro kuchyni. Manuelu zkrátka nelze nemilovat.

2. bakerella

Vášnivá blogerka a milovnice sladkých dezertů. Sympatická blondýnka Angie z blogu Bakerella má na svém kontě již několik kuchařek, ve kterých se zaměřuje pouze na takzvané cake pops, lízátka z dortového těsta s polevou do kterých se zamilujete.

3. stylesweetca

Specialistka na dorty, krémy a vrstvení korpusů tak, aby dezert držel a vypadal neodolatelně, ať už pečete pro své blízké či na svatbu. Tessa Huff má přes 80 tisíc sledujících, kteří se na její účet chodí kochat sladkými dorty a sbírat inspiraci a rady, jak docílit dokonalého výsledku.

4. lifeloveandsugar

Krásná Lindsay Conchar razí sladký životní styl s dorty a moučníky, které si nemusíte odpírat. Své sledující na Instagramu a čtenáře blogu pravidelně láká na cupcakes, čokoládové brownies a sušenky, které zvládne i naprostý začátečník v kuchyni.

5. cakegirls

Sestry Mary a Brenda Maher objevily svou vášeň během práce v lokálním pekařství, kde se naučily připravovat máslové krémy a všechny základy tak, aby je mohly v současnosti předávat svým čtenářům a sledujícím. Za zmínku stojí jejich trpělivost během zdobení, která stojí za výsledkem dokonalých detailů.

6. dinara kasko

Co se stane, když se designérka zamiluje do pečení? Odpovědí může být tvorba ukrajinské cukrářky Dinary Kasko. Tahle sladká návrhářka je mistrem v kombinování dezertů s geometrickými obrazci a unikátními architektonickými strukturami.

Více inspirace najdete na www.recepty.cz.