Festival Evolution nabídne nákupy, inspiraci i odpočinek

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich zdravý a kvalitní život prospěšné. Na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 17. – 19. září na Výstavišti v pražských Holešovicích, najdete pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti; od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. 

Na jedné straně jsou lidé, kteří si striktně hlídají téměř každé sousto a přemýšlejí do detailu nad svým konáním, na straně druhé jsou ti, kterým vyhovuje spíše konzumní styl života. Pokud patříte spíše k první skupině, ale se zdravým pohledem, určitě vás svou nabídkou festival potěší.

Zdravé nákupy

Pokud si nenecháte ujít nákupy, můžete vybírat z produktů zdravé výživy, certifikovaných potravin, přírodní kosmetiky nebo ekologické drogerie. Zároveň si můžete být jistí, že zde seženete produkty, na které běžně jen tak nenatrefíte.

Jsme to, co jíme

Pokud neznáte nejnovější výživové a stravovací trendy, nebo chcete ochutnat kvalitní a výběrové potraviny, neváhejte - vystavovatelé připravili nejen novinky, ale nabídnou i ochutnávky a veletržní ceny. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Inspirace pro tělo

Na festivalu se představí lékaři konvenční či celostní medicíny, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené rady našich babiček. Odborníci poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování.

… i pro duši

V každodenním koloběhu se občas zapomeneme zastavit, a když už se tak stane, nestačíme se divit, kam jsme se dostali. Tak schválně, máte čas sami na sebe, umíte si odpočinout a přemýšlet o tom, co vás naplňuje? Koučové a odborníci, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím. Dojde i babské rady, tradiční čínskou medicínu, stejně jako na astrologii a sebepoznání.

Za trochu lásky šel bych světa kraj…

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.