.

. Zdroj: Festival Evolution s.r.o.

.
2
Fotogalerie

Festival Evolution nabídne nákupy, inspiraci i odpočinek

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich zdravý a kvalitní život prospěšné. Na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 17. – 19. září na Výstavišti v pražských Holešovicích, najdete pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti; od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. 

Na jedné straně jsou lidé, kteří si striktně hlídají téměř každé sousto a přemýšlejí do detailu nad svým konáním, na straně druhé jsou ti, kterým vyhovuje spíše konzumní styl života. Pokud patříte spíše k první skupině, ale se zdravým pohledem, určitě vás svou nabídkou festival potěší.

Zdravé nákupy

Pokud si nenecháte ujít nákupy, můžete vybírat z produktů zdravé výživy, certifikovaných potravin, přírodní kosmetiky nebo ekologické drogerie. Zároveň si můžete být jistí, že zde seženete produkty, na které běžně jen tak nenatrefíte.

.
. | Zdroj: Festival Evolution s.r.o.

Jsme to, co jíme

Pokud neznáte nejnovější výživové a stravovací trendy, nebo chcete ochutnat kvalitní a výběrové potraviny, neváhejte - vystavovatelé připravili nejen novinky, ale nabídnou i ochutnávky a veletržní ceny. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

.
. | Zdroj: Festival Evolution s.r.o.

Inspirace pro tělo

Na festivalu se představí lékaři konvenční či celostní medicíny, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené rady našich babiček. Odborníci poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování.

.
. | Zdroj: Festival Evolution s.r.o.

… i pro duši

V každodenním koloběhu se občas zapomeneme zastavit, a když už se tak stane, nestačíme se divit, kam jsme se dostali. Tak schválně, máte čas sami na sebe, umíte si odpočinout a přemýšlet o tom, co vás naplňuje? Koučové a odborníci, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím. Dojde i babské rady, tradiční čínskou medicínu, stejně jako na astrologii a sebepoznání.

.
. | Zdroj: Festival Evolution s.r.o.

Za trochu lásky šel bych světa kraj…

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

.
. | Zdroj: Festival Evolution s.r.o.