Čtyři talentované ženy v jedné rodině, to jsou Geislerky! Podívejte se, co přichystaly!

Tři sestry a jejich máma. Lela, Aňa a Ester a Věra. Herečka, ilustrátorka, malířka, vizuální umělkyně, spisovatelka, produkční, módní ikona, designérka... Cože? Není těch profesí ve výčtu nějak moc? Ne. Sestry Geislerovy a jejich maminka si totiž šly pro talent víckrát. A nyní se všechen koncentruje na jejich společné výstavě nazvané Rodinný komplex. Nenechte si ji ujít!

"Společně tvořit, instalovat a vystavovat je jeden z nejhezčích vysněných zážitků, který se splnil," napsala na svém Instagramu nejmladší ze sester Ester Geislerová. A splnil se 27. června, kdy proběhla slavnostní vernisáž za účasti režiséra Jana Hřebejka a dalších přátel známých sester.

Hostem na vernisáži byl Jan Hřebejk

Zatímco Aňa je zvyklá na záře filmových reflektorů už od mládí, její mladší sestra Ester přešla od vítězství v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look k filmovým rolím a záhy poté k mateřství– když v jednadvaceti porodila dvojčata. I tak se stihla dostat do povědomí diváků, ačkoli se dnes více věnuje produkci a navrhování kabelek pod značkou Pepieta.

Méně známou je nejstarší Lenka neboli Lela, která působí jako ilustrátorka (to jí vděčí Aňa za nádhernou podobu své knihy P.S.) a také jako zpěvačka. Celou rodinu drží pohromadě maminka Věra, akademická malířka a jedna z prvních, která se u nás věnovala art videím.

Na výstavě Rodinný komplex se koncentruje nejen talent všech "Geislerek", ale i jejich život. Vedle uměleckých děl zde najdete i fotografie, které připomínají rodinné momentky. Řada děl na druhou stranu vznikla právě pro výstavu – několik obrazů namalovaly Věra a Lela Geislerovy, Ester se rozhodla obkreslit diapozitivy rodinných snímků a vytvořila z nich půvabné obrázky.

Ester pro výstavu vytvořila ilustrace. Jako základ použila obkreslené diapozitivy rodinných snímků

Výstavu Rodinný komplex můžete zhlédnout v trutnovské galerii UFFO pouze do 27. července, tak si ji nenechte ujít. A pokud ji nestihnete, určitě není poslední. V rodině Geislerových totiž dorůstá nová generace talentovaných žen (a mužů). Důkazem je tato zarámovaná ilustrace, kterou se na svém Instagramu pochlubila Aňa. Autorka? Její devítiletá dcera Stella.

Podívejte se na fotografie z vernisáže výstavy Rodinný komplex.