.

. Zdroj: iStock

Co na vás lidé obdivují nejvíc? Na Lvech odvahu, na Pannách zodpovědnost

Jaká je vaše nejlepší vlastnost nebo schopnost? Podle astrologie má každé znamení zvěrokruhu osobností rysy, které je definují. Některé z nich jsou pozitivní, jiné už takové nadšení nevyvolávají. Tohle jsou ovšem věci, kterými můžete své okolí okouzlit a podmanit si všechny, které potkáte!

Kdo by nechtěl, aby ho druzí chválili a obdivovali? Zkuste podpořit svoje dobré stránky a uvidíte, že to ostatní okamžitě poznají a dají vám to najevo.

Pokračování 2 / 13

Beran

.
. | Zdroj: iStock

Berani, vaše silná stránka, kterou lidé obdivují, je vaše nadšení vrhnout se do všech problémů, které se objeví. Chcete je co nejdřív vyřešit a nebojíte se ničeho. Nebojíte se ani vyjádřit názor bez ohledu na to, zda budete populární. Nebojíte se jít po tom, co chcete, a dokážete snít klidně i uprostřed rušné ulice. Vás budou všichni vždycky obdivovat, že se dokážete postavit tváří v tvář čemukoli.

Pokračování 3 / 13

Býk

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Býci, vy patříte mezi nejsilnější znamení zvěrokruhu. Když něco chcete, půjdete za tím, i když to nebude hned. Patříte k těm, kterým nevadí, že si musí na něco počkat. Věříte, že všechno je proces a že dobré věci se nestanou přes noc. Jste si vědomi svých snů a cílů, ale mnohem raději soustředíte veškerou svou energii na práci, kterou je třeba vynaložit na to, aby se sny staly realitou.

Pokračování 4 / 13

Blíženci

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Blíženci, vy jste jedni z nejotevřenějších lidí zvěrokruhu. Rádi se učíte, rádi mluvíte a jste velmi zvídaví. Zajímáte se o všechno, co se děje kolem vás. Věříte, že vše je proces učení, takže když uděláte nějakou chybu, nelitujete toho, protože víte, že je to součást života. Bohužel jste taky nejméně soudné znamení. Hodiny trávíte na sociálních sítích a youtube. Vás všichni obdivují především za vaši neustálou zvídavost a touhu neustále se něco nového naučit.

Pokračování 5 / 13

Rak

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Raci, vy máte skutečně obrovské srdce. Všechno, co děláte, pochází právě z něj a vašich emocí. Jste pečující a ze všeho nejvíc milujete své blízké, pro které jste ochotní udělat cokoli. Jste miláčkové a nemáte strach si připustit, že jste emocionální. Vás budou všichni obdivovat za to, že se v tomto světě nestydíte za svou zranitelnost.

Pokračování 6 / 13

Lev

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Lvi, vy jste stateční a odvážní, jedni z nejsilnějších ve zvěrokruhu. Jste odolní a nemáte strach postavit se za to, čemu věříte. Nebojíte se říkat ani dělat to, co je potřeba říct či udělat – ať je to dobré, nebo zlé. Váš život je plný inspirace a směsice nadějí i reálných skutků. Umíte přeměnit katastrofy v diamanty, tragédie v triumfy a bolest ve štěstí. A za to vás lidé obdivují – za schopnost nikdy neztratit víru v lepší dny.

Pokračování 7 / 13

Panna

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Panny, vy jste zodpovědné bytosti. Umíte si skvěle naplánovat do detailů cokoli, a pokud chcete dosáhnout svých cílů, víte, jak na to. Jste přesní a téměř neděláte chyby. Věříte, podobně jako Býci, že úspěch není zadarmo, takže je nutné na něm zapracovat. Na rozdíl od nich jste ale lépe připraveni na vzestupy a pády. Vás všichni obdivují za to, že vždy víte, co dělat, pokud jde o velké věci.

Pokračování 8 / 13

Váhy

.
. | Zdroj: iStock

Váhy jsou férové a umí naslouchat oběma stranách každého příběhu. Jste jedněmi z nejoblíbenějším znamení zvěrokruhu. Chcete dát totiž všem spravedlivou šanci, protože si myslíte, že není dobré někoho odsoudit dříve, než ho poznáte. Jste mírotvorci a ochránci. Vždy budete obdivováni za to, že ukazujete ostatním harmonii a taky stejnou míru spravedlnosti a rovnosti.

Pokračování 9 / 13

Štír

.
. | Zdroj: iStock

Štíři, nebojíte se dát vše, co máte – ať už je to ve vztazích, kariéře nebo u sebe samých. Dokážete využít svoje schopnosti a znalosti pro to, abyste emoce druhých lidí použili ve svůj prospěch. Jste dost chytří, abyste věděli, kdy má smysl bojovat a kdy vyčkávat. Vás obdivují všichni za vaši odvahu čelit emocionálním zvratům s jistotou, že se dají pokaždé překonat.

Pokračování 10 / 13

Střelec

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Střelec je takový Indiana Jones zvěrokruhu. Jste dobrodružní, optimističtí a opravdu zábavní. Vaše mentalita by se dala shrnout do jedné věty: Věci jsou takové, jaké jsou. Nezkoušíte nic měnit ani bojovat. Necháváte věci a situace plynout, protože jste přesvědčení, že vždycky bude nějaké příště a příležitost vykoupit se. Vás lidé obdivují za to, že vidíte svět jako místo, v němž si můžete vždy vybrat svou vlastní cestu.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock

Kozorozi, vy jste ambiciózní, vaše pracovní morálka je naprosto bezchybná. Hodně se soustředíte sami na sebe a dokážete pracovat velmi tvrdě. Věříte, že to, co děláte, je to nejlepší. Jste ztělesněním toho, co člověk musí udělat, aby se jeho sny staly skutečností. Jste také důkazem toho, že nic není snadné, ale vždy stojí za to se o to pokusit. Vás lidé obdivují za vaši houževnatost a ambice.

Pokračování 12 / 13

Vodnář

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Vodnáři, nikoho lidé nemilují tak moc jako vás. Jste někdo, kdo má podobný postoj ke spravedlnosti jako Váhy, a podobné komunikační dovednosti jako Blíženci. Jste znamení, které se nejvíc zajímá o osud lidstva, rádi demonstrujete za nejrůznější práva, mluvíte o politické nespravedlnosti nebo chodíte o víkendu pomáhat v útulcích pro bezdomovce či zvířata. Vás musíme obdivovat za to, že důsledně jednáte ve prospěch všech a zasazujete se za spravedlnost.

Pokračování 13 / 13

Ryby

.
. | Zdroj: iStock

Ryby, vy jste jedno z nejvíce otevřených znamení. Obvykle jste potichu, ale když je třeba, dokážete se nahlas ozvat. Máte rovnou páteř, což si zaslouží respekt. Chápete lidské emoce a umíte nabídnout sami sebe těm, kteří mají potíže s vlastními emocemi. Vás musí lidé obdivovat za to, protože víte, co chcete říct, a protože umíte skvěle naslouchat.