Co jsou zač Hvězdy Reflexu? Potkejte se s nimi na unikátním plese! | Ženy.cz
 


Co jsou zač Hvězdy Reflexu? Potkejte se s nimi na unikátním plese!

Prezentace klienta | 22. ledna 2020 • 00:00
Co jsou zač Hvězdy Reflexu? Potkejte se s nimi na unikátním plese!
• Foto: Shutterstock

Redakce Reflexu od letoška upozorňuje na lidi, kteří mají na svědomí často nenápadné, ale přesto hvězdné chvíle. Každý měsíc se nominuje 5 osobností, které dokazují, že v Česku existují lidé schopni odvážných, užitečných a inspirativních skutků. Potkáte se s Hvězdami Reflexu na unikátním plese? Jaký bude program a jaké celebrity vám na plese zahrají?

-->

Vysoká hudební laťka

Ráz taneční zábavy bude režírovat Ondřej Havelka se svými Melody Makers, kteří mixují pulzující rytmy swingu se strhující show plnou humoru. Společně s nimi si v originálním vystoupení zazpívá Ondřej Gregor Brzobohatý a Havelkova dcera Rozálie.

S ikonickým smyslem pro humor rozehraje luxusní tombolu Petr Čtvrtníček.

Závěr jedinečné zábavy završí PANGEA – The Beatles Revival Band. Ti patří k evropské špičce revivalové scény, takže si nestárnoucí hity užijete v maximální kvalitě.

Vstupenky na ples koupíte zde >>>

Autor: Czech News Center

Hvězdy Reflexu: o ně tu jde až v první řadě

„Pokládali jsme za doslova životně důležité ukázat následováníhodné činy, vítězství v potu tváře, projevy solidarity, občanské statečnosti, jakož i podnikatelské, vědecké, medicínské úspěchy a povedené kulturní počiny,“ říká autor projektu Milan Tesař. Za celý rok 2019 se tak k Hvězdám Reflexu přidala šedesátka jmen osobností, které neobyčejným způsobem vyplavali z českého rybníčku, aby inspirovali naše životy činy, před nimiž je potřeba jednoduše smeknout.

Vstupenky na ples koupíte zde >>> 

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy